Aνακοινώθηκε το Τeam Sonic Racing (Switch,ps4,xbox one,steam)

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.313
Αντιδράσεις
5.849
Με ενα reveal trailer 24 δευτερολεπτα σε διαρκεια η sega ανακοινωσε νεο ραλακι με τον sonic και την παρεα του.Κατι αλλο προς το παρον δεν ξερουμε παρα μονο πως υπευθυνη ομαδα για την αναπτυξη του θα ειναι η γνωστη Sumo Digital.Σε λιγες μερες που θα εχουμε την Ε3 ισως δουμε εκει κατι παραπανω.

 
Sumo Digital κάνει πολύ καλά arcade racers και ports. Οπότε περιμένω πολλά στον τεχνικό τομέα, στα PC κυρίως. Ελπίζω μην κάνουν πάλι τίποτα χαζομάρες στις PC εκδόσεις όπως έγινε με τα Sega Rally Revo και Outrun 2.
 
Δεν εχω μεγαλες απαιτησεις απο τα sonic racing παιχνιδια ουτε και απο την Sumo Digital φυσικα εξαλου το συγκεκριμενο studio εφτιαξε και τα Sonic & Sega All-Stars Racing - Sonic & All-Stars Racing Transformed και σε γενικες γραμμες ηταν μετρια εως βαρια βαρια καλα παιχνιδια χωρις πολλα πολλα και μετριοτατες πωλησεις.Δυστηχως για την sega στην αντιπερα οχθη υπαρχει ο οδοστρωτηρας πωλησεων και ποιοτητας που λεγετε Mario Kart οποτε εξαρχης τα πραγματα ειναι δυσκολα γιαυτην οσον αφορα το θεμα racing με ηρωες απο παιχνιδια κλπ.Εκανα το λαθος να αγορασω το παιχνιδι στο Wii U που το σκυλομετανιωσα αργοτερα δεν με κρατησε καθολου σαν παιχνιδι αν και τετοιου ειδους racing ειναι απο τα ελαχιστα που γουσταρω.Ευτυχως βρηκα καποιον και το σκοτωσα και ξεμπερδεψα με αυτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι εμένα μου αρέσει περισσότερο το Mario Kart αλλά και το Racing Transform καλό ήταν αρκεί βέβαια να το έπαιζες σε PC αφού μόνο εκεί είχε την ίδια αίσθηση που είχε και το Mario Kart  στα 60fps. Στα 30fps τα racing παιχνίδια από ένα σημείο και μετά απλά δεν έχουν καλή αίσθηση γενικά.
 
Αμα το επερνα για το pc Πολυ χλωμο να το αγοραζα πιο πιθανο ηταν να το κατεβαζα για να το παιξω στο Wii U το ηθελα αυθεντικο και γιαυτο το πηρα.Το προβλημα μου δεν ειναι τα 60 η 30fps αλλα το οτι σαν παιχνιδια δεν εχουν αυτο το κατι του Mario Kart απο της πιστες τα οπλα τους χαρακτηρες τα παντα γενικοτερα.
 
Gameplay απο την Ε3.

Αοσμο,αγευστο για μενα μονοκοματο και χωρις φαντασια και τιποτα το ιδιαιτερο η πιστα του gameplay και γενικα δεν βλεπω πως αυτο το παιχνιδι μπορει να κανει επιτυχια.

 
Πίσω
Μπλουζα