AmpShell : ένα .NET front-end για το DOSBox

Gryzor

Human RetroDatabase
Joined
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.759
Αντιδράσεις
69
Μερικές φορές ακόμα κι εγώ (ω ναι!) έχω μπλεχτεί με τα configs του DOSBox και παιχνίδια δεν τρέχουν χωρίς λόγο.

Ιδού ένα αρκετά υποσχόμενο front-end...





http://ampshell.tuxfamily.org/

ΥΓ Πςςςςς! Το δισχιλιοστό διακοσιοστό εικοστό δεύτερο ποστ μου! :D
 
Πςςςςς! Το δισχιλιοστό διακοσιοστό εικοστό δεύτερο Frontend για το Dosbox :p :p:p:D
 
Το σιγουρο ειναι οτι οι δισχιλιοστοι διακοσιοστοι εικοστοι δυο χρηστες του GNU δεν θα μπορεσουν να το χρησιμοποιησουν λογω .net :p :cool:
 
Αν διάβαζες και την σελίδα τους θα έβλεπες φάτσα κάρτα αυτό αγαπητέ κλαψιάρη χρήστη του GNU (ένας εκ των δισχιλιοστών διακοσιοστών εικοστών δύο, αλλά σίγουρα ο πιό παραπονιάρης...)

AmpShell is a DOSBox front-end for Windows and GNU/Linux (runnable under GNU/Linux if the Mono librairies are installed).(...blahblahblah...)

AmpShell has been successfully tested on Windows 98SE, Windows XP, Windows XP x64 Edition, Windows Vista, Windows 7, and GNU/Linux Ubuntu.

It is free software licensed under the GNU GPL v3.
Αχ αυτή η κενωνία. Πάλι τα αδίκησε τα καημένα... :p
 
Έτσι κι αλλιώς, δεν κατάλαβα... παραπονέθηκα ποτέ που δεν μπορώ να σηκώσω το Gnome στα 7άρια μου;

Μνήσθητί μου... δεν ήξερα ότι όλο το λογισμικό πρέπει να είναι cross-platform ρε παιδιά!
 
Τώρα τον βλέπω να 'ρχεται τρέχοντας να σε περιλάβει, έχει κάνει στάση στο περίπτερο για τσιγάρα.

Ήσουνα σίγουρος και παρόλα αυτά έγραψες αυτά που έγραψες! Είσαι δάχτυλος της Μικρομαλακής, του κατεστημένου, του proprietary, των υπερδυνάμεων και του κοτόπουλου (το απεχθάνεται :) ).
 
Πίσω
Μπλουζα