Apple projector plans

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.887
Αντιδράσεις
3.887
Αντε να δουμε τιποτα τετοιο σε κανα iphone 5 η ipad3 αν και θα το προτιμουσα κοτσαρισμενο σε gaming κονσολα.

Apple-iPhone-iPad-pico-projector-1.jpg
Apple-iPhoneiPAd-pico-projector-2.jpg


http://www.unwiredview.com/2011/08/11/apple-is-working-on-pico-projector-for-your-iphone-ipad-and-mac/
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μάλιστα! Αυτά είναι. Και μετά κοροϊδεύατε την Nintendo όταν ακουγόταν ότι ίσως παρουσιάσει κάτι τέτοιο στο Wii U!!
 
divined είπε:
Μάλιστα! Αυτά είναι. Και μετά κοροϊδεύατε την Nintendo όταν ακουγόταν ότι ίσως παρουσιάσει κάτι τέτοιο στο Wii U!!
Συμφωνω απολυτα.Πεστα φιλε divined ολοι κραζουνε και στο τελοσ πανε να μιμηθουν την μεγαλη nintendo.nintendo rules.
 
Όχι ρε παιδιά, Apple και Nintendo διαγωνίζονται στα ίσα για το αριστείο lameness... :diablotin:
 
Φιλε maddog μη γεινεσαι κακος.Ειμαι σιγουρος οτι ακομα και συ ολο και θα κολησες καποια στιγμη της ζωης σου με κανενα παιχνιδι της nintendo.συμφωνω σαυτο που λες για την apple γιατι ασχετα που εχω iphone 4 την κατακρινω συνεχεια γιατι δεν σεβεται καθολου τους πελατες της.Ωσο για την nintendo o λογος που κολησα μαζι της ηταν τα rpg και αυτος ηταν ενας τομεας που υπερτερουσε εναντι της sega που ειχε λιγα καλα rpg.εξαλου και η sega μαρεσει παρα πολυ εχω ολες της κονσολες της που παιζω ακομα και τωρα και φυσικα εχω τρελα με τα arcade της οπως τα wonder boy που παιζω με της ωρες εξου και το ρεκορ στο twin galaxies στο wonder boy ΙΙΙ.Aσε που στο προγραμμα εντος των ημερων ειναι να ξανατελειωσω για πολοστη φορα τα lunar.
 
@metalcandyman μη τσιμπας, ο maddog έριξε τα δυχτια του να πιάσει ψάρια, μη τα παίρνεις όλα στα σοβαρά. Είναι γνωστός hater που αρέσκεται στο trolling, απλά συνέχισε στο επόμενο μήνυμα :)
 
Το καταλαβα φιλε shock και δεν το πηρα στα σοβαρα γιαυτο ξεκινησα γραφοντας μη γεινεσαι κακος.Οπως εγραψα και πιο πανω ωσο κολημενος και αν ειναι με την sega δεν νομιζω να μην εχει ασχοληθει ποτε με παιχνιδι της nintendo.
 
Shock είπε:
@metalcandyman μη τσιμπας, ο maddog έριξε τα δυχτια του να πιάσει ψάρια, μη τα παίρνεις όλα στα σοβαρά. Είναι γνωστός hater που αρέσκεται στο trolling, απλά συνέχισε στο επόμενο μήνυμα :)
Μη μου το trolling τάραττε, κύριε Shock! :diablotin:
 
hehe. Συνέχισε ρε Maddog απτόητος. Ακούστηκε ότι το iPhone 5 θα έχει και ενσωματωμένο αναπτήρα. Άλλο ένα ανταγωνιστικό πλεονέκτημα. Μάλιστα, η Apple έκανε αίτηση και για πατέντα!! :cool:
 
Παιδιά αν είναι να trollάρετε όλοι μαζί να σας ξανανοίξουμε το mamouni ή να σας δώσουμε διαρκείας στο διπλανό site...

αν πιάσατε το υπονοούμενο :)
 
Πίσω
Μπλουζα