Baldur's Gate 3

Chris27

RetroN00b
Joined
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
831
Αντιδράσεις
1.003
Το πηρε, κανενα παιδακι? Η θα περιμενετε να περασει καποιο χρονικο διαστημα?
Εγω θα περιμενω, λιγουλακι, να φτιαξουν κανα μπαγκακι, να βγει κανα πατσακι, καμια προσφορουλα, κανα δωρακι και ολα αυτα που οι πουρατζερς, σαν εμενα, ψιλογουσταρουμε στα παιχνιδακια μας.
Παντως θα κατακαουμε παλι, καθως φαινεται.
 
Ουτε το πρωτο δεν εχω τελειωσει. Βασικα τα RPG οσο και αν τα λατρευα, απο ενα σημειο και περα δυσκολευαν τοσο πολυ που καπου κολουσα, ή ανακαλυπτα οτι εχασα κατι σε ενα περασμενο σημειο και ξενερωνα. Γενικα εχω τερματισει σχετικα λιγα RPG. Οσο για το BG, το ειχα δανειστει απο ενα φιλο οποτε δεν ειχα πολυ χρονο να προχωρησω. Σε αλλη φαση το αντεγραψα απο μια φιλη, αλλα κολουσε σε ενα σημειο στον υπολογιστη μου.
 
ETOIMAZOMAI. Moνο cpu και psu, μενει να παραλαβω ακομα. Σε λιγες ημερες θαμαι συναρμολογημενος και θα το ΞΕΣΚΙΣΩ!
Εμπρος της γης οι καμενοι. Ξεχναμε μαλλι, γυαλυ, παντελονι Lee, παραλιες και κοριτσακια
 
Eγκατασταθηκε κα;ι δοκιμαστηκε για λιγο. Ωραιο φαινεται, της υπομονης, μιλαμε για πολυ ψαξιμο. Μου την σπαει λιγο το turn base combat, αλλα ΟΚ κλασσικο rpg. Gythyanki χαρακτηρα δεν κανω με τιποτα. Δεν τα χωνευω, ειχα σφαξει πολλα απο αυτα στο BWN2 γιατι ηθελαν να μου παρουν το σπαθι μου. Ασε που ειναι τα πλεον κακομουτσουνα.
 
Θα ήθελα (όταν και αν βρω τον ελεύθερο χρόνο που θέλω) να ξεκινήσω το πρώτο Baldur's Gate σε Enhanced Edition.
 
Kαι τα 2 αξεπεραστα παιχνιδια μεχρι σημερα, εκτος του τομεα γραφικων που ειναι ΟΚ παμπαλαια. Βελτιωνεται κατα πολυ η κατασταση με το B.G. Reloaded, αλλα πρεπει ναναι εγκατεστημενα τα Baldur's gate και NWN2 ωστε να εχεις στο πρωτο γραφικα του δευτερου Πιστευω αν ξαναεβγαζαν παλι αυτα τα παιχνιδια, με μοντερβα γραφικα, χωρις να αλλαξουν κατι αλλο, θα σπαγαν παλι ταμεια
 
Πίσω
Μπλουζα