Bibi-bo Στούντιο ομορφιάς "Λάρα"

toys

RetroWannaBe
Joined
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
35
Αντιδράσεις
10
0345a.JPG


0345b.JPG


Πρόσφατα ανακάλυψα αυτό το bibi-bo σετ σε παληό παιχνιδάδικο!Με έχει 'φάει΄η κόρη μου να της το δώσω...
 
Πολύ όμορφο! Να το δωσετε στην κορη σας να το χαρεί, τα παιχνιδια στα χέρια των παιδιών παιρνουν αξία!
 
Πανέμορφο toys να το χαίρεσαι!!! Είναι η πρώτη φορά που βλέπουμε το στούντιο ομορφιάς εκτός του καταλόγου της α περιόδου!! Σε ευχαριστούμε πολύ για τη φωτό!!!! :flower: :flower:
 
αναζήτηση παλιού παιχνιδάδικου

toys είπε:
0345a.JPG
0345b.JPG


Πρόσφατα ανακάλυψα αυτό το bibi-bo σετ σε παληό παιχνιδάδικο!Με έχει 'φάει΄η κόρη μου να της το δώσω...

μήπως θα μπορούσα να έχω τη διεύθυνση του παλιού παιχνιδάδικου που αγόρασες το σετ?

έχω ξετρελαθεί με αυτό που βρήκες...το είχα κι εγώ και το είχα παίξει πάαααρα πολύ στα παιδικά μου χρόνια...

και τώρα να το είχα βέβαια...πάλι θα το ξανάπαιζα... :)

ευχαριστώ

μαρφάγκ
 
Καταπληκτικό παιχνίδι!!! Το είχε η αδερφή μου-δώρο από τη νονά της-! Ακόμη κι όταν δεν έπαιζε πια μ'αυτό, δε μ'άφηνε να τ'αγγίξω, για να μην το χαλάσω, επειδή ήμουν μικρή :( .

Το είχε στολισμένο στο πάνω ράφι της βιβλιοθήκης, για να μην το φτάνω και μόνο να το βλέπω μπορούσα.

Πάντως, πρέπει να το είχε χαρεί γιατί το μάλλί ήταν κατσιασμένο!! Ήταν αυτό με τη μπεζ βάση και κατέληξε σε κάποια εκκαθάριση στα σκουπίδια παρά τα παρακάλια μου... :(

Μέχρι σήμερα που ξαναείδα αυτό το κουκλίστικο κεφάλι, δεν είχα συνειδητοποιήσει πως ήταν μια γιγάντια bibi-bo!

Toys, θα συμφωνήσω με τον Fasouleto - όσοι έχετε παιδιά, βγάλτε τα παιχνίδια από τα κουτιά τους και δώστε τα να τα χαρούν, όπως χαρήκαμε κι εμείς ως παιδιά. Αφήνοντάς τα στα κουτιά μένουν απλά πλαστικά χωρίς μαγεία-είναι μόνο αναμνήσεις, ενώ στα χέρια των παιδιών ξαναζουν... :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το είχα κ'εγω, αλλά με καστανομάλλα προτομή κούκλας. Δεν το ήξερα ότι ήταν Bibi-bo!
 
Πίσω
Μπλουζα