Bibi-bo εντοπίστηκε από τους Παπαράτσι

toys

RetroWannaBe
Joined
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
35
Αντιδράσεις
10
Η ΒΙΒΙ-ΒΟ πήγε διακοπές! Παπαράτσι την εντόπισαν στην Ρόδο να περνάει ολη της την ημερα στην παραλία κάνοντας ηλιοθεραπεία, η χαλαρώνοντας στο στρώμα της μεσα στην θάλασσα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γιατι καλε ειναι μονο του το κοριτσι? :eek:

Ο Τζον Τζον παλι Μυκονο ειναι?8)

Καλως ηρθες Toys και αυτες οι φωτογραφιες με την ελληνικη θαλασσα ηταν οτι χρειαζομασταν! :)
 
Κατι ακούγεται οτι και ο Τζoν Τζoν θα της κάνει συντροφιά συντομα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παπαράτσι εντοπισαν την ΒΙΒΙ-ΒΟ!

toys καλώς όρισες στη bibi-bo παρέα μας και πολύ όμορφες οι φωτογραφίες σου!

Λατρεμένη Αναστασία έγραψες με το:Ο Τζον Τζον παλι Μυκονο ειναι?:biglaugh:
 
toys, καλώς όρισες στο Ρετρομάνιαξ!! Οι φωτογραφές σου, είναι απίστευτες. Σε ευχαριστούμε και να σαι καλά. :) :D Που θα πάει όμως Αναστασία και Rapunjel μου, κάποια στιγμή, ο Τζόν Τζόν θα βαρεθεί τη Μύκονο, και αργά η γρήγορα, θα τρέξει να βρεί την αγαπημένη του φίλη! χεχε :wink:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πωπω και τι ωραία που φαίνεται αυτή η θάλασσα!! Ζηλεύωωωωω :cry:
 
@ toys: Άψογες φωτογραφίες... Τύφλα να έχουν τα κουτσομπολίστικα περιοδικά με τις τηλεπαρουσιάστριες και τις "αοιδούς"!

Και, φαίνεται πως η Bibi-Bo ακολουθεί πιστά τις επιταγές του διεθνούς Τζετ-Σετ: η πισίνα της χτισμένη σε απόσταση αναπνοής από τη θάλασσα... :p
 
Ωραίες φωτογραφίες :cool: !!!!! Ίσως η bibi-bo σαν μια όμορφη και ανεξάρτητη γυναικα αποφάσισε να κάνει μόνης της διακοπές φέτος! Ποιός ξέρει! Ο Τζον Τζον χάνει πάντως που τρέχει στη Μύκονο :) !!!!!!!!!!!!!
 
...συμφωνα με πληροφοριες που εχω απο πρωτο χερι,ως επιτιμος τσαμπικος,εχει σκασει μυτη με γυναικοπαρεα και εγινε πανικος απο τους λοκαλ

καμακιστες..

για τον τζονΧ2 παντα ειχα αμφιβολιες...Μυκονο;;;;

με τον ζαν πωλ παρεα.;τσ τσ τσ... :) :) :)
 
Θέλω και γω πισίνααααααα!!!!!!! Κανονικήηηηηηηηηη όμως!!! :cry: :cry: :cry: ! 1 Αυγούστου και ούτε ένα μπάνιοοοοοοοοο... :cry:

Toys καλωσόρισες!!! Ευχαριστούμε για τις τέλειες φωτό!! Τουλάχιστο τις βλέπω και δροσίζομαι!!
 
α, ωστε΄εκεί ήταν η πονηρή...γι΄αυτό δε σήκωνε το τηλέφωνο...
 
Πίσω
Μπλουζα