Blizzard 1220/4 στο eBay

keropi

Human RetroDatabase
Joined
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.709
Αντιδράσεις
10
Βρήκα αυτή την Blizzard 1220/4 στο eBay.

Έχει πάνω EC020 στα 28mhz και 4ΜΒ RAM κολλημένα (παίρνει άλλα 4 για 8 σύνολο, αλλά σε ειδική κάρτα... χάνεται η PCMCIA όμως με 8ΜΒ)

Σας την δείχνω γιατί λογικά θα τελειώσει φθηνά και γιατί με αυτή μπορεί μια stock Α1200 με δίσκο να τρέξει άνετα το 85% των WHDLoad παιχνιδιών....

525f_1.JPG


περισσότερες λεπτομέρειες για την 1220/4 ΕΔΩ και ΕΔΩ.

:)
 
Βασικά πώς έκρινες ότι θα τελειώσει φθηνά;

3 bids στην πρώτη ημέρα εμένα δεν μου ακούγονται τόσο καλά.
 
Εγώ την κοβω γυρω στις 50 λίρες.
 
Giama είπε:
Βασικά πώς έκρινες ότι θα τελειώσει φθηνά;3 bids στην πρώτη ημέρα εμένα δεν μου ακούγονται τόσο καλά.
"Βασικά" exo dei kai alles na teleionoun gyro sta 30-40eur... alla kai 500eur na teleiosei kanenas den to kserei, ti den eprepe na to balo mhpos kai ftasei toso? den mporo na sas katalabo ...
 
Ρε τρελέ, ξεκόλλα, καλά έκανες. Εγώ προσωπικά έχω περιέργεια να δω πού θα κλείσει. Οταν έψαχνα πριν 2-3 μήνες, κάτω από 50 λίρες δεν είχα δει να κλείνει καμία.
 
keropi είπε:
"Βασικά" exo dei kai alles na teleionoun gyro sta 30-40eur... alla kai 500eur na teleiosei kanenas den to kserei, ti den eprepe na to balo mhpos kai ftasei toso? den mporo na sas katalabo ...
Καλά, παρεξηγήθηκες από την ερώτηση που έκανα; Απλώς φαίνεσαι πιο έμπειρος και ρωτάω για να μαθαίνω!!!

Εννοείται καλά έκανες και το έβαλες, και όντως τέλειωσε αρκετά καλά! Απλά ήθελα να μάθω πώς κατάλαβες ότι θα τέλειωνε καλά. Συγγνώμη!
 
teleiose 35.5eur telika...

giama den pareksigithika :)
 
Τελικά η ρημάδα τελείωσε φθηνά. Αλλά πάλι, εάν θες να κάνεις κάτι πιο σοβαρό, π.χ. OS3.9, πιστευω ότι δεν είναι η σωστή κάρτα. Και λίγη μνήμη έχει και η CPU είναι 68EC020 και δεν έχει MMU. Αλλά εάν έχεις ένα 2ο αμιγκάκι και θες να το έχεις με καλύτερη CPU, νομίζω ότι τα χρήματα είναι πολύ καλά.
 
Πίσω
Μπλουζα