Candy - Albert amv : Το σ΄αγαπώ!

Juanita

Retro PaTRi@RcH
Joined
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.263
Αντιδράσεις
347
Ευπειθώς παρουσιάζω το νέο μου amv με.... ποιούς άλλους;;;

Candy - Albert! :cheers:

Tο σ' αγαπώ... όπως κανείς δε σ' το 'χει πει...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TwFplJwxZfo]YouTube - I love you

Στη μετάφραση μην πολυδίνετε σημασία...

Πάλι καλά που δεν την έκανα σε greeklish... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ιωάννα.......εκπληκτική δουλειά!!!!

Το δε τέλος;;; καλλιτεχνικότατο με το κλείσιμο της αυλαίας...

Συγχαρητήρια!!!!! ;)

* Να μην πω που αρχίζει με τα χιόνια και στο τέλος λιώνουν οι πάγοι.... :animeek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Juanita εξαιρετικο, τελειο, ανεπανάληπτο! :thumbup:

Τι έχεις κανει κορίτσι μου... :cool:

προτεινω, το επομενο βιντεο, να ειναι αφιερωμενο εξαιρετικά στο έρωτα του Άλμπερτ για την καντυ. :cheers:

Και το μεθεπομενο, στην καντυ για τον Άλμπερτ. :eek:

Και μετά, πιανουμε το manga. Γίνονται και απο εκει εξαιρετικα βιντεάκια.

Θελουμε και άλλα.. :headbangdude:
 
Πολυ καλη δουλεια Juanita. Μπραβο!!!
 
Juanita!!!!! :bow:


Υπέροχο!
:cheers: :cheers: :cheers:


Και το τραγούδι το ταίριαξες καταπληκτικά!



Ας το καλό! Συγκινήθηκα!!!
:cry:

 


Μπράβοοοοο!!!!!!!!!!!!!!
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


 
Λορένα είπε:
προτεινω, το επομενο βιντεο, να ειναι αφιερωμενο εξαιρετικά στο έρωτα του Άλμπερτ για την καντυ. :cheers:

Και το μεθεπομενο, στην καντυ για τον Άλμπερτ. :eek:

Και μετά, πιανουμε το manga. Γίνονται και απο εκει εξαιρετικα βιντεάκια.

Εννοείται Λορένα μου!!! :D

Διάθεση να υπάρχει και από φαντασία και τραγούδια... μπόλικα!!! :wave:

Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια!!!
 
Οι σκηνές του χωρισμού της Κάντυ με τον Τέρυ είναι πολύ δυνατές και φορτισμένες συναισθηματικά...


Μας αγγίζουν όλους μας, γιατί χωρισμό έχουμε βιώσει όλοι και ξέρουμε τι είναι...



Εκείνες οι σκηνές λοιπόν του χωρισμού, μας ξυπνάνε πολύ έντονα συναισθήματα βλέποντάς τις ξανά...



Στο σημείο που μπαίνει το ρεφραίν με τα λόγια:



"Μα εγώ είμαι εδώ και σ'αγαπώ..."



και δείχνει την Κάντυ να επιστρέφει πικραμένη και απελπισμένη...είχε κρατήσει όλο το κουράγιο και τις δυνάμεις της,και μόλις είδε τον Άλμπερτ αφέθηκε και λιποθύμησε στην αγκαλιά του...



Χουανίτα έκλαψα σ'αυτό το σημείο...


 


Τι να πω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν περίμενα ότι θα σε αγγίξει τόσο...

Η αλήθεια είναι πως και εγώ ενθουσιάστηκα (αυτοθαυμάζομαι τωρα :D ) όταν έβλεπα πόσο τέλεια κόλλαγαν εικόνες - στίχοι και τι συναίσθημα έβγαζαν...

Σ' ευχαριστώ...
 
Υπεροχες εικονες, υπεροχη μουσικη :clap:

Μπραβο Juanita :bow:

Ax, οι σκηνες του χωρισμου ειναι πιο επωδυνες τωρα απ'ο,τι ηταν πριν 20 χρονια...akaliakoukou, εχεις δικιο :precry:

Ναι, ολοι θελουμε να ακουσουμε απο το στομα αυτου που αγαπαμε το "σ'αγαπω" οπως κανεις δεν μας το εχει πει :heartcloud: Ειναι πολυ ουτοπικο, βρε παιδια? :wub: Μας συγκινησες Juanita :thanx2:
 
Juanitaaaaaaaaaaaa! Eμένα δε μου ανοίγει το βιντεάκι! Αλλά ούτε και το avatar σου εμφανίζεται στην οθόνη...

Και τώρα προσπαθώ να βάλω ένα emoticon και ούτε αυτά μπαίνουν... Τι έγινε ρε παιδιά???
 
nessie είπε:
Juanitaaaaaaaaaaaa! Eμένα δε μου ανοίγει το βιντεάκι! Αλλά ούτε και το avatar σου εμφανίζεται στην οθόνη... Και τώρα προσπαθώ να βάλω ένα emoticon και ούτε αυτά μπαίνουν... Τι έγινε ρε παιδιά???
Ωχ, τι εγινε? Η καταρα της Καντυ ξαναχτυπησε :shake:

Παντως εγω δεν εχω τετοιο προβλημα :wait2: Ξαναδοκιμασε nessie, μηπως ηταν κατι παροδικο
 
Μήπως είναι η κατάρα της Μιζούκι???
 
Της Ιγκαράσι μάλλον :what: ...

Δεν πλήρωσα πνευματικά :D

Πάντως, το πρωί είχα και εγώ πρόβλημα με την είσοδο στο φόρουμ...

Ίσως να δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα το βράδυ... :angry:
 
Επιτέλους κατάφερα και γω να δω το βιντεάκι! :cheers: (Και ναι, μπαίνουν και τα emoticons :cheers: :cheers: )

Λοιπόν, Juanita είναι τέλειο! :award: :award: :award:

Και το τραγούδι που το ακούω πρώτη φορά ( :what: ) είναι τόσο όμορφο!

(Εν τω μεταξύ, όσο δεν είχα youtube υπέθετα ότι πρόκειται για "το σ' αγαπώ" του Χατζηγιάννη, που επίσης μ' αρέσει πολύ, αλλά αυτό του Κοργιαλά ταιριάζει γάντι με την περίπτωση!! )
 
Thank you Nessie μου!!!! :thanx2:

H αλήθεια είναι πως όλη η ιστορία σε προδιαθέτει για να δημιουργήσεις!!!!
 
Επιτέλους είδα κι εγώ το βιντεάκι! Τα κατάφερα!

Μπράβο, Juanita! Είναι υπέροχο!! :cheers: :cheers:

Το τραγούδι συγκινητικό, οι στίχοι ταιριάζουν απίστευτα με τις συγκεκριμένες σκηνές, το αποτέλεσμα σε αγγίζει!!

Μοναδικό!
 
Σ΄ευχαριστώ Έλενά μου!!! :wave:

Και απ΄ό,τι μαθαίνω, εσύ διαπρέπεις σε άλλους τομείς.

Τα συγχαρητήριά μου :bow:
 
Σ'ευχαριστώ πολύ!! :cool:

Μαθαίνονται τα νέα..ε?! Κάτι ετοιμάζουμε!!
 
Ε λοιπόν όχι δεν θα με κάνεις Αλμπερτικιά. Μπορεί να είναι το τέλειο τραγουδάκι συνοδευόμενο απο έναν στοργικό και καταπληκτικό Άλμπερτ,αλλά δεν θα λυγίσω:sure:...Άντονυ ψηφίζω,ψήφο δεν χαρίζω :ban: ! Ακούς εκεί, μια με τις συνέχειες ,μια με τα βιντεάκια, Καρδιά έχουμε κυρία μου δεν είμαστε και απο πέτρα! :angry:
 
misspepper77 είπε:
Ε λοιπόν όχι δεν θα με κάνεις Αλμπερτικιά. Μπορεί να είναι το τέλειο τραγουδάκι συνοδευόμενο απο έναν στοργικό και καταπληκτικό Άλμπερτ,αλλά δεν θα λυγίσω:sure:...Άντονυ ψηφίζω,ψήφο δεν χαρίζω :ban: ! Ακούς εκεί, μια με τις συνέχειες ,μια με τα βιντεάκια, Καρδιά έχουμε κυρία μου δεν είμαστε και απο πέτρα! :angry:

Δεν θα το πιστέψεις :wait2: αλλά προς στιγμήν νόμιζα πως είχες βρει κανένα καλά εξαφανισμένο στα βάθη του Ιντερνετ Candy - Albert OVA και μας το παρουσίαζες...

Κάτι πρέπει να κάνω με την πείνα μου... :D
 
Πίσω
Μπλουζα