Candy Candy Posters

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.283
Και μιας και ξεσκονισα τη φωτογραφικη μηχανη,ιδου 2 αφισες που μου εκανε δωρο η domniki.Thanx!

picture4lv3.jpg


Προβολή συνημμένου 57824
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επιτέλους πληθαίνουν οι συμμετοχές σε αυτήν την αθώα γωνιά του Forum μας!

Πολύ όμορφες Wally!!! :thumbup:
 
Χαιρομαι πολυ που σου αρεσαν οι αφισουλες Wally :)

Ελπιζω να αρεσαν και στις κορουλες σου :clap:
 
Ας ποσταρω κ'εγω τις δικες μου αφισουλες.

Η αγαπημενη μου ειναι αυτη:

poster1akb1.jpg


poster1akb1.jpg

@ Wally: αυτη ειναι που εχει μεινει στο μαγαζι του Βαγγελη :(

Η παρακατω ειναι τεραστια...

poster2akl5.jpg


poster2akl5.jpg

Μα δεν ειναι υπεροχη η γλυκια Καντυ??

poster3aso4.jpg


Και ο Τερρυ...αχ, ειναι υπεροχος :heartcloud:

poster4ahn0.jpg


poster4ahn0.jpg

Σε κορνιζα η Καντυ με την σκωτσεζικη στολη...σκετη γλυκα

poster5abb4.jpg


poster5abb4.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα λόγια είναι περιττά...υποκλίνομαι! :worship:
 
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Έχω τρελαθεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:


Δεν ξέρω πού να το πώ και πού να το φωνάξω!!!!!!!!!!!!!!!

 


:hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah:





Εδώ και μια βδομάδα, άρχισα... ανασκαφές στο σπίτι μου...



Ξεκίνησα από ρούχα και αφού έφυγαν περίπου 4 τεράστιες σακούλες...



η επίθεση συνεχίζεται στη βιβλιοθήκη...



Είναι απίστευτο το τι σαβούρα έχει μαζευτεί...



Και μου το είπε η Χουανίτα, προσεκτικά στα ρετρό αντικείμενα!!!



Κάθομαι λοιπόν και ξεδιαλέγω και πετάω και ξαφνικά....



έπεσα πάνω σε μια αφίσα της Κάντυ, που είχα καταχωνιάσει και.....



θα βάλω τα κλάμματα!!!!!



Είμαι πολύ συγκινημένη!!!!



Και είναι σε πολύ καλή κατάσταση, μιας και είναι η ίδια που είχε το πρώτο τεύχος της Κάντυ, την οποία είχα κολήσει στον τοίχο και έχει φθαρεί...



Κάποια στιγμή την επανέκδοσαν και την είχα φυλλάξει άθικτη!!!!



Αααααχ!!!! Είμαι πολύ αναστατωμένη!!!!!


 


Πρόκειται γι'αυτή την πολύ αγαπημένη μας φωτό....
:hurrah: :hurrah:

picture.php
 
:cry: Αυτή την αφίσα την είχααααααααααα.......Μόλις αποφάσισα να αρχίσω να ζωγραφίζω εκείνες που μου αρέσουν και να ξανακάνω το δωμάτιό μου παιδικό!!!Και για να σας σκάσω :diablotin: σας λέω πως το σκίτσο είναι το μεράκι μου οπότε θα καταλήξω να έχω τα περισσότερά!!!! :D :D:D.Αλλά,για στάσου, :wait2: δεν θα είναι απο τότε :cry: ...
 
misspepper77 είπε:
:cry: Αυτή την αφίσα την είχααααααααααα.......Μόλις αποφάσισα να αρχίσω να ζωγραφίζω εκείνες που μου αρέσουν και να ξανακάνω το δωμάτιό μου παιδικό!!!Και για να σας σκάσω :diablotin: σας λέω πως το σκίτσο είναι το μεράκι μου οπότε θα καταλήξω να έχω τα περισσότερά!!!! :D :D:D.Αλλά,για στάσου, :wait2: δεν θα είναι απο τότε :cry: ...
Καλωσηρθες misspepper77...περιμενουμε να δουμε τις δημιουργιες σου :cheers:
 
misspepper77 είπε:
:cry: Αυτή την αφίσα την είχααααααααααα.......Μόλις αποφάσισα να αρχίσω να ζωγραφίζω εκείνες που μου αρέσουν και να ξανακάνω το δωμάτιό μου παιδικό!!!Και για να σας σκάσω :diablotin: σας λέω πως το σκίτσο είναι το μεράκι μου οπότε θα καταλήξω να έχω τα περισσότερά!!!! :D :D:D.Αλλά,για στάσου, :wait2: δεν θα είναι απο τότε :cry: ...
Εμμμ... :wait2:misspepper δε σου το έγραψα από την αρχή αλλά σε αυτό το Candy forum λειτουργούμε ως Καλοί Σαμαρείτες, Σαλονικείς κλπ.

Ο έχων δύο ζωγραφιές μοιράζει τη μία στο forum και για να μην τσακωνόμαστε για το ποιός/ά θα την πρωτοπάρει ο ζωγράφος φροντίζει να φτιάχνει για όλους μας... :D

Να μη σε πιέζουμε... με την ησυχία σου... για να τις κάνεις και τέλειες!!! :cheers:
 
Juanita είπε:
Εμμμ... :wait2:misspepper δε σου το έγραψα από την αρχή αλλά σε αυτό το Candy forum λειτουργούμε ως Καλοί Σαμαρείτες, Σαλονικείς κλπ.
Ο έχων δύο ζωγραφιές μοιράζει τη μία στο forum και για να μην τσακωνόμαστε για το ποιός/ά θα την πρωτοπάρει ο ζωγράφος φροντίζει να φτιάχνει για όλους μας... :D

Να μη σε πιέζουμε... με την ησυχία σου... για να τις κάνεις και τέλειες!!! :cheers:
Χαχαχα, :rofl: Χουανίτα, δεν έχεις το Θεό σου!!!!

 


misspepper καλωσόρισες!!!! :cheers: :cheers:





 
akaliakoukou είπε:
Χαχαχα, :rofl: Χουανίτα, δεν έχεις το Θεό σου!!!!
misspepper καλωσόρισες!!!! :cheers: :cheers:

Ναι, ::) αλλά είδες πόσο αποτελεσματική είμαι;;;;

Η misspepper77 υποσχέθηκε σε όλο το Κάντυ φόρουμ μιά υπέροχη ζωγραφιά με τον αγαπημένο μας ήρωα... :wave:



Tι :what: δε θυμάται να υποσχέθηκε κάτι τέτοιο;;;; Εμμμ καλά... ας παρακάμψουμε τη γραφειοκρατία και μιά φορά και ας τα δεχτούμε χωρίς πρωτόκολλο :D ... (Πωπω έχει αρχίσει να με επηρρεάζει και η εργασία μου :nervous: )

@ misspepper77 μη μου δίνεις σημασία... αραιά και που ξεφεύγω... :D
 
Σας ευχαριστώ πολύ :thanx2: για το καλοσώρισμα και τα καλά σας λόγια.Χθές κι όλας ξεκίνησα να ζωγραφίζω την Κάντυ νυφούλα (κυρία Χουανίτα , όπως ακριβώς το ζητήσατε) πλάι στον...Τζώρτζ :diablotin: !!! Πάντως,μην μου σκάτε κορίτσια, αν σας αρέσουν τα σχέδιά μου (θα ανοίξω λογαριασμό.. :D ..εχμ εννοώ απο την καλή μου την καρδιά) θα κάνω και άλλα!..Ξέρετε, παρόλα αυτά , τι σκεφτόμουν όταν έκανα τα μάτια...Θυμήθηκα τότε που προσπαθούσα να την αντιγράψω απο τις διάφορες αφίσες της και την χαρά μου όταν επιτέλους τα κατάφερνα.Γλυκειά μου Κάντυ, δεν άλλαξες καθόλου...Και μάλλον ούτε και εγώ.
 
misspepper77 είπε:
.Χθές κι όλας ξεκίνησα να ζωγραφίζω την Κάντυ νυφούλα (κυρία Χουανίτα , όπως ακριβώς το ζητήσατε) πλάι στον...Τζώρτζ :diablotin: !!!

Χεχεχε... :D πάντα μου άρεσε ο Τζωρτζ :thumbup:

 


(αμάν παιδί μου με αυτό το "κυρία... " Είπαμε... μεγάλωσα μόνο...


δε γέρασα ακόμη... :D )

 

 
 
Αυτό το thread είναι σκέτη απογοήτευση!

Από τον τίτλο ήλπιζα ότι θα έχει πόστερ με την Domniki...
 
Vag είπε:
Αυτό το thread είναι σκέτη απογοήτευση!Από τον τίτλο ήλπιζα ότι θα έχει πόστερ με την Domniki...
Μη μου στεναχωριεσαι vag! Θα σου στειλω με pm ενα κανονικο ποστερ με την domniki για να σε αποζημιωσω ;)
 
Είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα!!!


Με έπιασε μια κρίση να τακτοποιήσω το σπίτι μου και...



τι βρήκα??????



Τις αφίσες της Κάντυ που είχα χάσει!!!!!!


 


:hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah:


 
Αφισούλες candy

H προσφορά μου σε αυτό το κομμάτι του φόρουμ είναι μόνο η κάτωθι διότι τότε είχα μεγαλώσει και ασχολιόμουν μόνο με το pig...

picture.php


picture.php


picture.php
Αυτάααα....
 
Πίσω
Μπλουζα