Console Power [Pixel 87 Απριλης '92]

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.878
Αντιδράσεις
3.847
To ειχε κανεις αυτο,απο οτι βλεπω δεν υπαρχουν μεσα ινφο για ημερομηνια κυκλοφοριας.

Το υπολογιζω για αρχες 90ς. ;)

picture.php
 
Κάτι μου θυμίζει...

Μήπως ήταν ένθετο;
 
Nαι κατα 99%. :xm:
 
PC ENGINE??? :xm:


SUPER FAMICOM??????8)


(THE) GENESIS?????? :eek:

 


WTF!!!!!!!!!!!!!:animeek:
 
Το εχω. Ηταν σιγουρα ενθετο σε ενα απο τα Pixel "μεγαλου μεγεθους" με το διαφορετικο λογοτυπο. Αλλα δεν μπορω να βρω σε ποιο.

Aardvark θα το σκαναρεις?
 
Θα το παλεψω,αν δειτε οτι αργω τσιγκλατε με. :D
 
Αργεις! Ηρακλη φερε το τσιγκλιτηρι!

:p
 
Aardvark είπε:
Θα το παλεψω,αν δειτε οτι αργω τσιγκλατε με. :D
Μη σκας. Μεσα στο μηνα θα το κανω και αυτο μαζι με το επομενο pixel (που θα ειναι το 101). 12 διπλες σελιδες ειναι ολες κι ολες
 
Mπραβο,μπας και βρηκες απο ποιο Pixel ειναι;

Στις εσωτερικες σελιδες εχει καποια διπλη αριθμηση ,μηπως λεει για το τευχος. :xm:
 
Ένθετο ήταν, το θυμάμαι καλά. Αλλά χλομό να το έχω σήμερα.
 
Ούτε εγώ δεν το έχω!

Δεν ήμουν πολύ της κονσόλας εκείνη την εποχή και κάτι τέτοια τα πέταγα... :(
 
Aardvark είπε:
Mπραβο,μπας και βρηκες απο ποιο Pixel ειναι;Στις εσωτερικες σελιδες εχει καποια διπλη αριθμηση ,μηπως λεει για το τευχος. :xm:

Μαλλον η διπλη αριθμηση ειναι για το τευχος πιξελ, σαν να συνεχιζουν οι σελιδες του.

Ο μονος τροπος να το βρεις ειναι ψαχνοντας ενα ενα τα τευχη πιξελ, αλλα και παλι δεν μπορεσα να το βρω. Ισως εχω χασει το κανονικο τευχος
 
Το σκαναρα και αυτο. Το εχω στειλει στο Wally οποτε καποια στιγμη θα πρεπει να ανεβει
 
Απο Δευτερα θα ανεβει ;) (δεν εχω προσωρινα internet στο σπιτι λογω επικειμενης μετακομισης)
 
Double Good News για τους φορουμιτες μας δηλαδη,ανεβαινει καινουργιο ενθετο και τα απογευματα μετα τις 6μμ θα ησυχαζει το κεφαλι μας. :happyjump:
 
Πίσω
Μπλουζα