Dong Dong Never Die

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.286
Επιτελους ενα exclusive fighting game για PC. Και μαλιστα κινεζιά! Και μαλιστα δωρεαν!


qXgO9.jpg


Download

Τυχερακηδες!!

:p
 
Ποιος είναι ο παραγωγός του παιχνιδιού; Μήπως τώρα που δε δουλεύει η Αννιτα Πανια πήγε μια βόλτα από τη Κίνα; :p
 
Εμ το λέμε. Μετά την Google και οι Κινέζοι θέλουν να καταλάβουν τον κόσμο. Και με τέτοιες παραγωγές μάλλον θα το πετύχουν!!

:)
 
μάλιστα... στο video με τον 1ο αγώνα χοντρού-γκομενακίου ακούμε μουσική από το SOTN... χαχαχααχχαχααχ
 
Καλά, τι να πω...

Αυτό είναι παιχνίδι-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ !! (μπράβο στον Wally που το ανακάλυψε).

Απίστευτοι χαρακτήρες, κορυφαίες "κινήσεις" (special και μη), και τεράστιες δόσεις κιτς !! Η εισαγωγή-παρωδία του KoF '98 είναι όλα τα λεφτά, και σαν να μην έφτανε αυτό, ανακατεύει μέσα στην ιστορία και... Terminator !! (τρελλό γέλιο)

Θα παιχθεί μετά μανίας !! :thumbup:

---EDIT---

Ρε Wally μας έκανες ζημιά !!

Kαι τι δεν έχω δεί εκεί μέσα:

Μία κοπελίτσα που με super κίνηση σου πετάει στο κεφάλι τον Optimus Prime, έναν λευκοντυμένο τύπο αντιγραφή των Ryu/Ken (λες και οι υπόλοιποι δεν είναι αντιγραφές :p ), μία τύπισσα με μαύρη τουαλέτα που την έχει δεί Iori Yagami, κάποιος Gouki που νομίζει ότι παίζει στο Mission Impossible, μέχρι και μπράβoι απο το Cadillacs & Dinosaurs έσκασαν μύτη.

Στο τέλος έχασα απο έναν άλλο τυπά με μάσκα αερίων & πράσινη φόρμα, που spammάρει του θανατά με το πολυβόλο του. :p

Σε γενικές γραμμές φαίνεται εύκολο παιχνίδι, μιά και το προχώρησα αρκετά παίζοντας μία και μόνο φορά - αν και είμαι μέτριος σε τέτοια παιχνίδια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
KαραΛΟΛ και καραCULT φαίνεται και γουστάρω τρελά !!! Στο character selection είδα και μάριο ή μου φάνηκε ? Έχει να πέσει γέλιο μετα ξύλου απόψε ! Μου θύμισε τα γέλια που είχα ρίξει με τα Kasumi Ninja και με ένα Chackie Chan κάτι στο MAME.
 
Πίσω
Μπλουζα