Dream mods.

thanks gia to link, alla kapos anousio LOL

ta mona pou einai endiaferon einai to DC sto case tou Saturn kai to allo pou me to ensomatomeno vga... to na bapseis ena mhxanhma kai na xoseis merika leds einai kapos.... #^%$^
 
Οσο ανουσιο ειναι και να "φτιαξεις" εξωτερικα ενα αυτοκινητο ?
 
Κάποιες μόντες μάλλον ξεφεύγουν αισθητικά αλλά το παρακάτω "γαλανόλευκο" το βρίσκω πανέμορφο...

face1.jpg


face2.jpg


face3.jpg


face4.jpg
 
keropi είπε:
thanks gia to link, alla kapos anousio LOLta mona pou einai endiaferon einai to DC sto case tou Saturn kai to allo pou me to ensomatomeno vga... to na bapseis ena mhxanhma kai na xoseis merika leds einai kapos.... #^%$^
Όσο ανούσια είναι τα mods που κατά καιρούς έχουν δει το φως και από τα οποία ξεκίνησαν για παράδειγμα τα συστήματα υδρόψυξης, οι αθόρυβοι και οι φωτιζόμενοι ανεμιστήρες, τα wind tunnels στους επεξεργαστές, τα παράθυρα στο πλάι των υπολογιστών, το ξεπέρασμα των γκρι κουτιών και άλλα πολλά.

Επέτρεψέ μου να διαφωνίσω κάθετα.
 
Το γαλάζιο Dreamcast είναι φανταστικό μιλάμε! Το θέλω!
 
LOL, ola auta pou eipes pooky (kai ta amaksia tou akmaka , ektos apo tous athorybous enemisthres) ta theoro anousia...

re paidia sorry kiolas, all ti sto kalo blepoun stous led-fans? nai ta parathyra sta pc? kai sthn plastikoura pou kollane sta autokinita? tespa einai thema prosopikou goustou... symfono me ta hardware mods, alla to na bapseis kai na baleis fotakia se ena mhxanhma...
 
....


Δεν εβαλα κανενα emoticon στην ερωτηση μου - μιας και βρισκω οντως ανουσιο να "φτιαξω" εξωτερικα το αυτοκινητο μου. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν θα ειναι ομορφοτερο οταν θα εχω ασχοληθει μαζι του. Anyway.
 
keropi είπε:
LOL, ola auta pou eipes pooky (kai ta amaksia tou akmaka , ektos apo tous athorybous enemisthres) ta theoro anousia... re paidia sorry kiolas, all ti sto kalo blepoun stous led-fans? nai ta parathyra sta pc? kai sthn plastikoura pou kollane sta autokinita? tespa einai thema prosopikou goustou... symfono me ta hardware mods, alla to na bapseis kai na baleis fotakia se ena mhxanhma...

Τι στο καλό βλέπεις σε μια γυναίκα που είναι ωραία ντυμένη; Μια χαρά είναι και με τη ρόμπα της μπουγάδας.

Τι στο καλό βλέπεις σε ένα ωραία σερβιρισμένο φαγητό; Μια χαρά τρώγεται και σε λαδόκολα.

Τι στο καλό βλέπεις σε ένα όμορφο καθαρό αυτοκίνητο; Αφού και μέσα στη μπίχλα τη δουλειά του τη κάνει.

Τι στο καλό βλέπεις σε μια όμορφη συσκευασία ενός προϊόντος; Αφού θα πεταχτεί μόλις το ανοίξεις.

Τι στο καλό βλέπεις σε ένα όμορφο παιδί; Αφού όλα ίδια είναι.

Το βράδυ όταν βγαίνουμε έξω γιατί να φοράμε όμορφο ρούχο; Μα τι στο καλό βλέπουν οι άλλοι και δεν μπορούμε να βρούμε ταίρι;

Να συνεχίσω; Θα μας πάρει το βράδυ και θα εκδόσουμε εγκυκλοπαίδεια.

Όπως είπες κι εσύ όλα είναι θέμα προσωπικού γούστου. Εγώ γουστάρω να βάφω μηχανήματα και να φτιάχνω τα αυτοκίνητα που έχω.

Ξέρεις η ζωή χωρίς αυτές τις μόντες (και μιλάω γενικά) είναι σαν άνοστο, ανάλατο, άψητο φαγητό.

Αλλά και πάλι και εδώ όλα είναι θέμα προσωπικού γούστου.
 
pooky είπε:
Τι στο καλό βλέπεις σε μια γυναίκα που είναι ωραία ντυμένη; Μια χαρά είναι και με τη ρόμπα της μπουγάδας.
Και ακόμα καλύτερη χωρίς την ρόμπα της μπουγάδας! :diablotin:
 
telamonas.stokos είπε:
....


Δεν εβαλα κανενα emoticon στην ερωτηση μου - μιας και βρισκω οντως ανουσιο να "φτιαξω" εξωτερικα το αυτοκινητο μου. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν θα ειναι ομορφοτερο οταν θα εχω ασχοληθει μαζι του. Anyway.
sorry to paradeigma pou eipes parapano gia ta amaksia ennoousa, o akmakas den exeis sxesh, lathos egrapsa... :)

...
 
Πίσω
Μπλουζα