DS-Game & Watch Collection

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.902
Αντιδράσεις
3.916
Μονο τρια. :xm:

Ποτε θα μας ερθει......

Παντως το feeling πρεπει να ειναι το ιδιο μιας και οι 2 οθονες του DS βοηθανε.

game.and.watch.collection.225.jpg


The collection brings together re-creations of three classic Nintendo Game & Watch LCD games: Donkey Kong, Oil Panic, and Green House. Watch them in action after the break.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=v6xA1VYvQfw]YouTube - Game and Watch Collection

http://www.siliconera.com/2008/11/21/club-nintendo-only-game-watch-collection-coming-to-the-usa/
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ακομα καλυτερο ειναι το Game & Watch Collection 2 που κυκλοφορει αποκλειστικα στην Ιαπωνια και περιεχει τις παιχνιδαρες Parachute και Octopus
 
Xαχαχαχα τα πηρα που δεν εβαλες φωτο για το 2 ,μιας και μου κινησες το ενδιαφερον.

Το googlaro Και βλεπω οτι εχεις ηδη ανοιξει θεμα.

Οπου και να παω στο G.R.M ξαναγυρναω. :D

DS:Game & Watch Collection 2
 
Σαμπως το θυμομουν? :D
 
εγώ εχω μια συλλογή που έχει αρκετά παιχνίδια μέσα και μάλιστα τα ίδια αυτά παιχνίδια με νέα γραφικά.. δεν θυμάμαι όμως το όνομα

εδιτ:μάλλον στο GBA την εχω χαχαχα
 
Εν έτει 2008 ποιος θα δώσει λεφτά για 3 παιχνίδια αυτού του είδους;Δεν λέω για 5 λεπτά έχουν πλάκα αλλά μετά τι;Γιατί τα τσιγκουνεύονται έτσι ρε γμτ;Βάλτε τα όλα να τα ευχαριστηθούμε!Πόσο είπαμε ότι κάνει;50;Καλοοοοο.....
 
ΟΛΟΣΩΣΤΟΣ.

Καλά είναι σοβαροί, 3 παιχνίδια μόνο.
 
Nintendo είναι, εδώ είχε βγάλει στο GBA τα NES Classics ένα στο κάθε cart. :diablotin:
 
Ειναι παιχνιδια αποκλειστικα για το nintendo club. Νομιζω τα δινουν ως δωρο αναλογα με ποντους που εχεις στο club η κατι τετοιο.

Τελευταια φορα που το εψαξα, δεν υπηρχαν επισημα προς πωληση, αλλα ουτε και διαθεσιμα στις δυτικες αγορες.
 
Getta Robo είπε:
αλλα ουτε και διαθεσιμα στις δυτικες αγορες.
Αυτό ακριβώς "θέρμανε" ξανά το ενδιαφέρον για το συγκεκριμένο. Υπάρχουν ενδείξεις ότι πλέον θα υπάρχει και στο Αμερικάνικο Club Nintendo. Δες το Siliconera link που παραθέτει ο Aardvark. Πήρε μάλιστα ESRB rating. Για ποιό λόγο να πάρει rating στην Αμερική κάτι που δεν θα κυκλοφορήσει;
 
Μακαρι να βγουν.. Αν και δυστηχως θα ειναι σε τουλαχιστον "αλμυρη" τιμη με τα δεδομενα που μας εχει συνηθισει η nintendo.

Εννοειται παντος πως δεν θα το δουμε απο τα μερη μας. Θυμηθειτε τι εγινε με τα nintendo stars points και την προηγουμενη φορα :(
 
Τελικά δεν αξίζει ούτε σαν ανάμνηση.

Ούτε 5 λεπτά το καθένα δεν άντεξαν.

Off topic: Αποφάσισα να ασχοληθώ λίγο με το ds και δοκίμασα αυτά και μερικά καινούρια παιχνίδια. Στο καινούριο NFS, το ds... κουνιόταν. Επαθα shock. Είχα βάλει 6 μήνες το rumple pack χωρίς να ξέρω τι κάνει και χωρίς να πέσω πάνω σε παιχνίδι με δόνηση.
 
Πίσω
Μπλουζα