Eπιτελους!!! Ελληνικο Playstation Store

Ego ftaio pou ta grafo ola. :D

Pane tora "live" na paikseis ena kainourgiio paixnidi onomati "anniversary" plirose 15 euro tin pista pare 120gb skliro giati oi pistes einai 3Gb i kathemia kai meta ela na mas kounitheis. :biglaugh:
 
TallMan είπε:
Χαρακτηριστικά που τα διαθέτει όμως το πρώτο Xboxάκι εδώ και αρκετά χρόνια... :tease:
Με ελαχιστότατο κόστος βρίσκεις μεταχείρα Xbox με modchip, dashboard, μεγάλο σκληρό δίσκο(π.χ. 250GB φτάνουν; ) το βάζεις στο σαλόνι σου και αποκτάς το φθηνότερο Home Theater PC της αγοράς!
Με μηδέν κόστος φωνάζεις τον Saulot στο σπιτι σου και σου κανει ενα soft mod σενιο και εισαι cool. Και όσον αφορα στο HD era μην ακουω #@^%$@!#, τηλεόραση πάνω απο τα 500 euro ειναι πεταμένα λεφτά και ΔΕΝ εχουμε HD καναλια στην ελλάδα.
 
Πες τα ρε μεγάλε!!!!

Και το 360 είναι καλύτερα να μπει σε κάποιο CRT monitor. Το οποίο και το βρίσκεις τσάμπα στην τελική ε ;;;;;;;

BTW τα Dreamcast μου λειτουργούν άψογα σε CRT 14'' tv. Δεν θέλω τίποτε άλλο......
 
Saulot είπε:
Με μηδέν κόστος φωνάζεις τον Saulot στο σπιτι σου και σου κανει ενα soft mod σενιο και εισαι cool. Και όσον αφορα στο HD era μην ακουω #@^%$@!#, τηλεόραση πάνω απο τα 500 euro ειναι πεταμένα λεφτά και ΔΕΝ εχουμε HD καναλια στην ελλάδα.
Poios ta *!!!# ta greek kanalia agapite, apo to 2003 iparxoun upscaling dvd players me hdmi ,yparxoun oraiotata doriforika kanalia kai dorean kai HD ,xoria ta blu-ray.

Tora epeidi esi apofasises na perimeneis os to 2012 na deis ERT-HD ,min mas les oti leme #@^%$@!#.

O.K :D
 
Μήπως να φτιαχτεί ένα άλλο thread "Eπιτελους!!! Ελληνικο Playstation Store OFF TOPIC" και να μεταφερθούν τα off-topic εκεί? Όχι τίποτα άλλο άλλα μου αρέσει να διαβάζω τον AARDVARK-HD να μιλάει για HD (μαζί σου), άλλα θα μου άρεσε να μας πει επιτέλους και τις εντυπώσεις του από το Playstation Store. Είναι ο μοναδικός εδώ μέσα (τουλάχιστον ως τα Χριστούγεννα :) ) που έχει PS3.

 

 


 
Πίσω
Μπλουζα