[El Greco] Τρελλοκοτσιδού

Να και η δική μου Τρελλοκοτσιδού! Το κουτί της ήταν ίδιο με τα προηγούμενα που είδαμε.

DSC07379.jpg
 
zouzou τι γλυκουλα που ειναι η τρελλοκοτσιδου σου ; εχει και ωραια μαγουλακια :)
 
katerinak, ευχαριστώ για την απάντηση. Ζοuzou πολύ ωραία η κούκλα σου. 'Εχω και εγώ την ίδια κούκλα με ξανθό μαλλί. Αναρωτιέμαι με πόσες παραλλαγες κυκλοφορούσε η Τρελλοκοτσιδού στη αγορά ;
 
Μιας και η τρελλοκοτσιδού ήταν ουσιαστικά η Πίπη Φακυδομύτη της El Greco, βρηκα μια πολύ μικρή σε μεγεθος...σπιρτούλη!

Κάποια στιγμη θα βγάλω φωτό διπλα απο εναν σπιρτοήλη για να καταλάβετε πόσο μικρή είναι!

attachment.php
 
makisimos έστω και αργά φοβερό κομμάτι η αρχική Τρελοκοτσιδού στο ξεκίνημα του topic! Πρέπει να είναι αρκετά σπάνιο κομμάτι. Πρώτη φορά που βλέπω τέτοια casual ένδυση στην συγκεκριμένη σειρά. Εύγε!
 
Νasos, οχι δεν νομίζω να έχει κάποια διαφορά στην σπανιότητα από τις υπόλοιπες... όλες σε μια γενιά ανήκουν θέλω να πιστεύω..

Και μιας και πήρα φόρα, να σας δείξω δυο ακόμη τρελλοκοτσιδούδες, ίδιου μεγέθους (στο υψος του τυχερούλη), που βέβαια μου έκανε προσωπικά εντύπωση η αριστερή!

Μου φάνηκε αρκετά πιο παλιά, ίσως όμως να εχει πολυπαιχτεί και κακομεταχειρηστεί και να μη έχει τελικά ηλικιακά διαφορά από την άλλη..!!

attachment.php
 
Πίσω
Μπλουζα