FINOS FILMS - Σειρά 4 - Νίκος Κούρκουλος

herc

RetroWannaBe
Joined
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
39
Αντιδράσεις
4
η Σειρα 4 περιειχε 4 ταινιες του Νικου Κουρκουλου ποια απο τις τέσσερις σας αρέσει περισσότερο?

DVD #1 : Ορατότης μηδέν (Νίκος Κούρκουλος, Μαίρη Χρονοπούλου, Μάνος Κατράκης, Σπύρος Καλογήρου, Άγγελος Αντωνόπουλος, Ζώρας Τσάπελης, Νίκος Γαλανός κ.α.)

DVD #2: Κατηγορώ τους ανθρώπους (Νίκος Κούρκουλος, Τζένη Ρουσσέα, Γιάννης Βόγλης, Φλωρέττα Ζάννα, Μάνος Κατράκης, Άγγελος Αντωνόπουλος κ.α)

DVD #3: Κοινωνία ώρα μηδέν (Νίκος Κούρκουλος, Μαίρη Χρονοπούλου, Φλωρέττα Ζάννα, Ανδρέας Μπάρκουλης, Βύρων Πάλλης, Ζώρας Τσάπελης, Κώστας Καζάκος κ.α.)

DVD #4: Κατάχρηση εξουσίας (Νίκος Κούρκουλος, Μπέτυ Λιβανού, Μάνος Κατράκης, Σπύρος Καλογήρου, Γιάννης Αργύρης, Ανδρέας Φιλιππίδης, Γιώργος Τσιτσόπουλος κ.α.)

Ως αγαπημένη θα ψηφίσω την Κατάχρηση εξουσίας
 
Εξαιρετικές και οι τέσσερις ταινίες και τις έχω δει αμέτρητες φορές. Με μικρή διαφορά από τις άλλες , θα προτιμήσω και εγώ το Κατάχρηση εξουσίας.
 
Θα πω το Κοινωνία ώρα μηδέν.
 
Η Καταχρησις εξουσιας ειναι η λιγοτερο αγαπημενη μου. Περισσοτερο αντρικη ταινια, θα ελεγα.

Ορατοτης μηδεν αυτη που μου αρεσει πιο πολυ στην τετραδα.
 
D@redevil είπε:
Ορατότης Μηδέν κι από μένα. Δεν είναι άλλωστε τυχαίο ότι της έκανα και review! ;)
πολυ καλο! ορατοτης μηδεν και κοινωνια ωρα μηδεν, στο ενα βυθιζονται πλοια στο αλλο πεφτουν αεροπλανα χαχα α ρε Φώσκολε, παρατραβηγμενο λιγο, ολλα τα αεροπλανα και καραβια ερειπια ειναι, πως εστεκαν τετοιες εταιρειες :p
 
Κατηγορώ τους ανθρώπους θα προτιμήσω. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κοντά κάποια κακή ταινία αλλά θα βάλω την Κατάχρηση εξουσίας ως λιγότερο αγαπημενη
 
Η καλύτερη για μένα είναι -στο φώτο φίνις που λένε- το "Κοινωνία ώρα μηδέν", με δεύτερη το "Ορατότης μηδέν".

Και οι άλλες 2 ,είναι στις λιγότερο αγαπημένες.Δεν μπορώ να τις ξεχωρίσω,οπότε δεν μπορώ να διαλέξω ποια είναι.
Πάντως δεν βρίσκεται η λιγότερο αγαπημένη του Κούρκουλου σ'αυτή τη λίστα.
 
Πίσω
Μπλουζα