G&W Gallery series για GBA - saves

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.287
Ρε παιδια εριξα στο GBA SP μου το Game&Watch Gallery4 ωστε να παιξω το Lifeboat μιας και το ειχα χαλασει οταν ημουν πιτσσιρικας και τωρα κοστιζει πολλα στο Ebay ωστε να το ξανα-αγορασω...(ειμαι φανατικος G&W,το μονο σοβαρο πραγμα που εκανα αυτη η εταιρεια...)

ΟΜΩΣ πρεπει να συγκεντρωσω αστερια παιζοντας κατι αλλα σαπιοπαιχνιδα ωστε να το ξεκλειδωσω...ΑΠΑΛΕΥΤΟ

Μηπως μπορει να μου δωσει καποιος καποιο save του να το περασω στη καρτα ωστε να ξεκλειδωσω το παιχνιδι??
 
...δεν ξέρω αν έχεις την δυνατότητα να το περάσεις απο αρχείο (γίνεται σίγουρα πάντως), αλλά αν έχεις τον κατάλληλο εξοπλισμό, τότε στο Gamefaqs έχει διάφορα...
 
O "εξοπλισμος μου" θελει αρχεια .sav

Οταν κανω rename τα .sps που βρισκονται στη σελιδα σε .sav και τα "ανεβαζω" ειναι σαν να μην εγινε τιποτα... :(

Αν καποιος φιλος εχει καμια ιδεα...
 
Billy να σαι καλα.

Πηρα τα .sps,τα εριξα στον VBA emulator και εκανα export σε .sav

Παω να παιξω Lifeboat...
 
Μπράβο Wally - πολυμήχανος όπως πάντα !!

Καλό παιχνίδι... :)
 
Έχουμε supercard ,Wally παλλικάρι μου ??? :diablotin:
 
Κρυβε λογια :D
 
Και leecher και cheater...

Τσκ τσκ τσκ........

Τι ακούω; Έχεις GBA???????? LOL!!!!!!!!!!!
 
Eυγε "young master" wally πιο ρετρο δεν γινεται. :D

Το συγκεκριμενο , μιας και ηταν το αγαπημενο του αδερφου μου, το εχω ξεσκισει μεσα απο vba emu στο psp μου.
 
Parachute,Lifeboat,Octopus,SnoopyTennis ειναι τα καλυτερα handhelds.

Oλα τα αλλα (DS,PSP κτλ)...οδοντοκρεμες
 
Η υπογραφη μου προς απαντηση ως το ποιο ειναι το καλυτερο handheld. :cool:
 
Ενας "φθηνος" τροπος να κουβαλαμε πολλα G&W μαζι μας, ειναι να "φορτωσουμε" στη GBA "καρτα" μας (θα χρειαστουμε και το Goomba) τα:

Game Boy Gallery (GB)

Game & Watch Gallery (GB)

Game & Watch Gallery 2(GBC)

Game & Watch Gallery 3(GBC)

Game & Watch Gallery 4(GBA)

Ετσι θα εχουμε τα εξης (αλφαβητικα):

Ball,

Bombsweeper,

Boxing,

Cement Factory,

Chef,

Climber,

DonkeyKong,

DonkeyKong2,

DonkeyKong3,

DonkeyKongJr,

Egg,

Fire,

FireAttack,

Flagman,

Greenhouse,

Helmet,

Judge,

Lifeboat,

Lion,

Manhole,

MarioBros,

Mario'sBombsAway,

Octopus,

OilPanic,

Parachute,

RainShower,

Safebuster,

Spitball Sparky,

TropicalFish,

TurtleBridge,

Vermin,

Zelda
 
Επανερχομαι μετα απο 8 χρονια...

Το GBA SP μου εχει εδω και καμποσο καιρο "πλυθει" στη θαλασσα και εν τω μεταξυ εχω αγορασει τον MyBoy! emulator για Android

Δεν μπορω με τιποτα να κανω τον emulator αυτον να καταλαβει τα sps ή τα sav αρχεια (με ολα τα stars ωστε να ξεκλειδωσω τα παιχνιδια) που βρισκω στο δικτυο!!!!

Μπορει να βοηθησει καποιος διοτι ΠΡΕΠΕΙ να παιζω το αγαπημενο Lifeboat?
 
Εχεις το απολυτο φετος,δεν χρειαζεσαι τιποτα αλλο,in fact ουτε διακοπες σε θαλασσα χρειαζεσαι,ενα δωματιο με ησυχια και το absolute best handheld of all time.
 
Tοσα χρονια και δεν εχω πολυκαταλαβει πως παιζεται το Western Bar...και βασικα θελω το Lifeboat στο κινητο μου!!!! :)

Εχω αγορασει στο Google AppStore τα MyBoy!, MyOldBoy!, Drastic [στα οποια εχω βαλει τα G&W Galleries] - Ocean Mystery (Octopus) και διαφορα αλλα Ρωσικα "G&W" διοτι το μονο πραγμα που μπορεις να παιξεις σε κινητα ειναι τα G&W!!!

Ειμαι και 40 ετων οποτε δεν την παλευω να μαζεψω 150 stars στο G&W Gallery 4 ωστε να ξεκλειδωσω το Lifeboat...

Δωστε βοηθεια συνρετροφορουμιτες!
 
Πίσω
Μπλουζα