Gadgeτοσυνέχεια!

Καλό αλλά για να πουληθεί στην Ελληνική αγορά δεν πρέπει να έχει έγκριση από την Ελληνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών;

Για ψάξτε το πριν το φέρετε και δεν μπορείτε να το πουλήσετε.......
 
το βλέπω λίγο δύσκολο να πιάνει στην ελλάδα αυτό...
 
Pen writing input (English / Chinese)
Και έψαχνα αφορμή να μάθω κινέζικα... :p

Πολύ ωραία τα χαρακτηριστικά του...

...άριστη τιμή...

...υπερπλήρες πακέτο...

* 1 x Cell phone wrist watch* 1 x Battery

* 1 x USB cable

* 1 x Bluetooth earphone

* 1 x Ordinary earphone

* 1 x Charger

* 1 x English manual
ΑΛΛΑ είναι κινέζικο, οπότε τέτοιου είδους ηλεκτρονικές συσκευές από Κίνα με κάνουν επιφυλακτικό σε δύο πράγματα:

  • Η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ πιθανόν να είναι κάκιστη
     
  • Η συσκευή να έχει μικρή διάρκεια ζωής


Τέλος δεν αναφέρει και δείκτες ακτινοβολίας...
 
Το μόνο που με χαλάει ειναι η μικρή μνήμη. Άν έπερνε memory card χαλαρά θα το έπαιρνα μονο και μονο γιατι είναι cool gadget (και τώρα μπορει να το πάρω)
 
ΧΑΧΑΧΑ!!!!! Μου θυμίζει λίγο Michael Knight ψάχοντας τον KITT :D

david.jpg
 
ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ (ΚΥΡΙΩΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ) ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ,ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ (AMIGA,SPECTRUM,AMSTRAD,COMMODORE) ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΟΧΙ ΤΣΑΜΠΑ ΠΑΝΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΣΤΟ FLEAMARKET,KAI ΣΤΟ EBAY.

ΦΙΛΙΚΑ ΓΑΒΡΙΗΛ
 
Teflon, απο το keyboard μου το έκλεψες!

Saulot, νομίζω πως θα έχει ζήτηση αν το φέρετε. Μην ξεχνάς πως ο Έλληνας ψάχνει συνέχεια για το μικρότερο, ελαφρύτερο, και μουράτο ταυτόχρονα κινητό, και ας μην είναι τεχνολογικά εξελιγμένο.
 
θυμάστε την διαφήμιση που έλεγε "Δεν ειναι σκουλαρίκι μάνα, είναι το κινητό μου..."
 
Πίσω
Μπλουζα