[Galoob - El Greco] The Infaceables

flak32a

Banned
Joined
7 Απρ 2010
Μηνύματα
154
Αντιδράσεις
1
ειχαν κυκλοφορησει απο την ιδια εταιρεια με BLACKSTAR ΤΗΝ GALOOB κ στην ελλαδα απο την EL GRECO σαν κυριαρχοι του συμπαντος!! αλλα δεν ειχαν καμια σχεση μεταξυ τους!!!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτον τον κουτσο τον ειχα. Τον θυμαμαι χαρακτηριστικα γιατι στην περιγραφη του στα ελληνικα ειχε και τη λεξη χωλος που τοτε δεν ηξερα οτι σημαινε κουτσος.

Υπηρχαν και αλλοι. Αλλα νομιζω στην Ελλαδα κυκλοφορησαν ως Σεληνανθρωποι.

Ειχε και τη λεξη "Κυριαρχοι" μεσα ο full τιτλος αλλα δεν τον θυμαμαι.
 
ναι κυκλοφορησαν σαν οι κυριαρχοι του συμπαντος σεληνανθρωποι !!!
 
χαχαχα ο SPHINX είχε άλλο όνομα αρχικά ή το είχαν γράψει λάθος....
 
Τον sphinx τον είχα. Τι μου θύμισες τώρα!
 
Μου αρεσουνε πολυ!!! :) Εχουν πολυ πρωτοποριακο ντιζαιν!

Τι υψος εχουν? Μπορω να τους παντρεψω με τις Barbie μου? :D Η' πρεπει να τους βαλω τον εναν πανω στον αλλον για να τις φτασουν?
 
Αναστασια είπε:
Μου αρεσουνε πολυ!!! :) Εχουν πολυ πρωτοποριακο ντιζαιν!Τι υψος εχουν? Μπορω να τους παντρεψω με τις Barbie μου? :D Η' πρεπει να τους βαλω τον εναν πανω στον αλλον για να τις φτασουν?
αναστασια θα σου κανω προξενιο με τον μπρεινορ ενα παλικαρι με πλουσια ψυχικα χαρισματα..........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωχ Αναστασια μου, δνε ξερω ποιος ειναι αυτος που σου λέει, αλλά για να στον προξενεύει ο timehunter...τα πιασες τα λεφτά σου..!!! Και για να αναφερει αυτα τα ψυχικά χαρίσματα πολύ φοβάμαι ότι οι έρμες οι κουκλες σου θα περάσουν δυσκολες μέρες..!!!:burn::burn:

Ε μα κι εσύ Αναστασάκι μου, ήρθες σ αυτό το θρεντ να ψάξεις για γαμπρό για τις barbie σου..... Πήγαινες γυρεύοντας,,,!!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:p :p:po μπρεινορ ειναι ενας σεληνανθρωπος ο οποιος μεταμορφωνεται με τετοιο τροπο που βλεπεις κ τον ζουμερο κοκκινο εγκεφαλο του .σιγουρα μια ξανθια βαρβαρα θα ψαχνε ενα τετοιο πνευματωδη τυπο ;) ;) ;) .............τι λες μακ ??????? συμφωνεις εεεεεεεε???? θα ποσταρω φοτο με την συλλογη μου απο αυτους........ να δεις και τον γαμπρο για την βαρβαρα.......... ::) : :) ::)

το ζευγαρι της χρονιας το κοριτσι που ετρωγε μηλα με τον νεκροθαφτη...............χεχεχεχεχεχ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πωωωω τι μου θύμισες τώρα!

Είχα τον 2ο και τον τελευταίο!

Θυμάμαι είχαν λαστιχένιο πρόσωπο , σε κάποια φάση είχε αρχίσει να "σκίζεται" το πρόσωπό τους!
 
Μιλαμε για πολυ προχωρημενη σειρα με πολυ καλο design.Δεν καταφερα ποτε να αγορασω καποιον και τα οχηματα που ειχαν ηταν απιστευτα καλοφτιαγμενα.Πλασαριστηκε στην αγορα ως συνεχεια των Κυριαρχων του Συμπαντος για να εκμεταλλευτει την επιτυχια του συγκεκριμενου toyline.
 
Πίσω
Μπλουζα