Gamer [Mini Game]

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.879
Αντιδράσεις
3.849
Καταρχας να ξεκινησω λεγοντας οτι το αυτο ειναι το 20.000 θεμα στο Retromaniax Και να συνεχισω συγκινημενος για ενα πρωτοτυπο παιχνιδι ονοματι Gamer για το Wii U.


Σε αυτο παιζεις τα Mini Games σου στο Pad του U σου Και συγχρονως ριχνεις και τις ματιες σου στην τηλεοραση να δεις αν μπει η μανα σου και σε πιασει να παιζεις ξαπλωτος στο κρεβατι αντι να κοιμασαι,ειναι 2 παιχνιδια σε ενα και μια original χρηση απο αυτες που περιμεναμε απο το Pad του U!!


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καπου το πηρε το ματι μου το παιχνιδι αλλα δεν μου φανηκε τιποτα το αξιολογο. Ενταξει εχει ασσυμετρο gameplay που ειναι φτιαγμενο για να το προσφερει το Wii U, αλλα σαν παιχνιδι δεν λεει τιποτα.

υγ. 20.000 θεματα ε;; Μπραβο! αντε και 200.000 :)

Aardvark πλυμιρισαμε απο τα δακρυα συγκινησης :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εε τωρα ειστε και δυσκολοι οι U users,αντε σαν ιδεα ειναι πολυ καλη στην υλοποιηση ειναι λιγο φευγα κατασταση.Ισως αν ηταν λιγο πιο παραδοσιακο εμφανισιακα και οχι τοσο τζαπανια στα γραφικα να ηταν καλυτερο.
 
Εμενα μου αρεσουν οι Τζαπανιες, αλλα αυτο το παιχνιδι δεν με πειθει! Γουστα ειναι αυτα. (Με λιγα λογια σε λεω κακογουστο :p )
 
To θεμα ειναι καπως λαθος γιατι πολυ απλα το Gamer δεν ειναι καποιο παιχνιδι που περιλαμβανει mini games αλλα ειναι ενα απο τα 16 mini games που περιλαμβανονται στο παιχνιδι Game & Wario που ακομα δεν κυκλοφορησε.Αλαξε το αμα ειναι και γραψε πχ τα mini games του Game & Wario.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο τιτλος λεει καθαρα οτι το Gamer δεν ειναι game αλλα Mini Game.
 
Καποιος ομως που δεν γνωριζει και δεν εχει ιδεα μπορει να το ψαξει για να το αγορασει σαν mini game και δεν υπαρχει περιπτωση να το βρει γιατι πολυ απλα δεν εχει κυκλοφορησει ακομα το Game & Wario.Aπλα ας ελεγες οτι το παιχνιδι ειναι το Game & Wario και το Gamer ειναι ενα απο τα 16 mini games του.Τελως παντων δεν ειναι δικο μου το θεμα και δεν με απασχολει να το διορθωσω απλα το αναφερω για να γιννει καλητερα κατανοητο.
 
Μια χαρα,δεν ειναι μονο το πρωτο ποστ που διαβαζεται απο τον κοσμο,θα διαβαστουν και οι διευκρινισεις οι δικες σου.


Καλα εκανες και τα εγραψες να ξερουν τι παιζει.
 
Πίσω
Μπλουζα