H συλλογή μου από το 1996 μέχρι σήμερα.

Κάνε και μια μικρή ανάλυση του τι περιέχει η συλλογή σου. Ναι μεν μια εικόνα, χίλιες λέξεις αλλά μην είναι και "ξεροσφύρι" :)
 
Και η γατα στην συλλογη ειναι;; χαχαχαχα :p

Kambia είπε:
Κάνε και μια μικρή ανάλυση του τι περιέχει η συλλογή σου. Ναι μεν μια εικόνα, χίλιες λέξεις αλλά μην είναι και "ξεροσφύρι" :)
Ναι κανε μια αναλυση γιατι και η φωτο δεν ειναι καθαρη , περα απο καποια ps,ps2,ps3 παιχνιδια δεν καταλαβαινω κατι αλλο.
 
SurvivalHorror (κι οποιος αλλος παιζει online στο PS3), καντε με φιλο.

Το nickname μου ειναι viking83.
 
Ajax87 είπε:
Και η γατα στην συλλογη ειναι;; χαχαχαχα :p
Ναι, όπως και το post it. :p . Ωραία φαίνεται η συλλογή αλλά είναι σαν να λές κάνω συλλογή από αυτοκίνητα και να έχω βγάλει πανοραμική φωτογραφία τις οροφές των αυτοκινήτων.
 
Θα το κάνω με τον καιρό παιδιά,αν και δεν ήξερα οτι σας ενδιαφέρει,πιο πολύ έβαλα τη φωτογραφία γιατί με ευχαριστεί,με την έννοια ότι κάθε ένα από αυτά που έχω έχει την ιστορία του,μικρή ή μεγάλη.Μερικά έχουν λιώσει και άλλα τα έχει φάει η σκόνη...Ο γάτος είναι 5 χρονών οπότε δεν είναι retro και θα τον διαγράψω :p

Kαλησπέρα στη Γερμανία Βασίλη.Τι παιχνίδια παίζεις περισσότερο ?Από online μου αρέσει πολύ το The Last Of Us.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
όμορφη συλλογή...και όμορφος επίσης και ο γατούλης...
 
Ωραία ας επανέλθουμε στο θέμα μας που είναι η συλλογή του SurvivalHorror και όχι τα nicknames στο ps3 για online παιχνίδια. Αυτά μπορούν να γίνουν και με πμ :)
 
Όμορφη συλλογή φίλε!! Να τη χαίρεσαι!!
 
Πίσω
Μπλουζα