He-Man Game

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.760
Οκ...το ξερω....ειμαι τελειως εξω απο τα νερα μου

σε αυτο τον τομεα... #) ....αλλα το βρηκα στο fb μεσω kotaku

και ειπα να το ποσταρω για οποιον ενδιαφερεται. :)

Προβολή συνημμένου 108878

Πηγη

He-Man VS Skeletor 3D Floor Training Room


Εριξα μια γρηγορη ματια αν υπαρχει το θεμα ηδη,αλλα δεν ειδα κατι... :)

Αν μου ξεφυγε και υπαρχει ξανα,παρακαλω να μεταφερθει... :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[video=youtube;W5-lJOa7SPY]https://www.youtube.com/watch?v=W5-lJOa7SPY

NEW version is available, a couple of new stages,boss fight with Mer-Man , also small introduction of storyline which im planning to replace with animated sequences in the future , it takes quite a bit of time to animate fullscreen videos tho.Some characters had sprites replaced, Now Versus mode shouldnt have problem with enemies fighting against invisible "something" instead of fighting with player.Fixed Teela and He-Man swords attacking other players, if you notice some more "weird stuff" like that please let me know :)

Now You can change your character whever youʼre on Eternia map, just go to castle grayskull and continue playing as other character if you wish :)
Εντωμεταξυ εχουν προκυψει νεοτερες και πληρεστερες εκδοσεις του OPENBOR based game ,με τελευταια του περασμενου μαρτιου .

>>>> http://gamejolt.com/games/he-man/19434/news/game-updated-new-boss-and-new-levels/46833
 
He-Man and the Masters of the Universe

Νεκρανάσταση, διότι το παιχνίδι εξελίχθηκε πολύ από τότε! Ο προγραμματιστής πρόσθεσε, όπως είχε υποσχεθεί, intro και animated sequences, κατ'ευθείαν από τη γνωστή σειρά, πρόσθεσε επίπεδα, playable characters, enemies, της τρελής! Κάτι τέτοιο ονειρευόμουν όταν διάβαζα το Special Review στο Pixel No 31, για το κατά τ' άλλα εκπληκτικό "Masters Of The Universe - The Arcade Game" του Spectrum...


Λίγο σωστότερες θα ήθελα τις αναλογίες των sprites, που αναπαριστούν ανθρώπους, ώστε να φαίνεται πιο φυσικό το animation, αλλά ας είναι...

Κατεβάζετε από εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα