Herc's Adventures

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.309
Αντιδράσεις
5.814
Το Herc's Adventures ειναι ενα απο αυτα τα παιχνιδια που θα το βαλω να το παιξω οταν θελω να περασω ευχαριστα την ωρα μου με κατι απλο αλλα παραληλα με βαθος παιχνιδι.Γενικα με 4 λεξης ''το παω με χιλια''.

Ειναι ενα δισδιαστατο παιχνιδι και χαιρομαι γιαυτο γιατι πιστευω οτι δεν θα ειχε την οποια επυτηχια εκανε αν ηταν τρισδιαστατο.Επιλεγετε να παιξετε σαν ενας απο τους τρεις ηρωες Ηρακλης-Αταλαντα η ιασονας με αποστολη να ελευθερωσετε μια φυλακισμενη θεα.Ξεκινατε με ενα οπλο αλλα στην πορεια της περιπετειας σας μαζευετε ειδικα οπλα,Power ups,oπως το κουτι της πανδωρας και φουσκωτες αγελαδες που χρεισημοποιουνται σαν παραλαγη.Ταξιδευετε σε τεραστια τοπια με ρωμαιους στρατιωτες,τερατα,και κρυφες περιοχες που καποιες ειναι αρκετα δυσκολο να βρεθουν και θα φατε αρκετες ωρες για να της βρητε.Πολλα ειναι και τα στοιχεια στην ελληνικη μυθολογια περα απο τον ηρακλη κτλ.Υπαρχει η λερναια υδρα ο μινωταυρος και γενικα πολλα και διαφορα.

Ο χειρισμος του παιχνιδιου ειναι αψογος και δεν προκειται να σας προβλιματισει πουθενα.Τα γραφικα του παιχνιδιου ειναι πολυ ομορφα και καλοσχεδιασμενα και με αρκετη δοση χιουμορ οπως και η μουσικη η οποια ειναι εξαιρετικη.Υπαρχει και ενα ωραιο στο παιχνιδι που οταν πεθανετε πηγαινετε στον κατω κοσμο και μπορειτε να πολεμησετε και να κερδισετε την επαναφορα σας στην ζωη.Ωσο πιο συχνα πεθαινετε τοσο πιο πολυ δρομο εχετε να κανετε για να βγειτε(Ειμαι σιγουρος οτι αυτο το πηραν απο το επισης αγαπημενο μου The new zealand story:diablotin:).

To παιχνιδι ειναι εξαιρετικο ειναι πανεμορφο και μπορειτε να περασετε πολλες ευχαριστες ωρες μαυτο.λεω να το ξανατερματισω μια απο της επομενες μερες.Το παιχνιδι κυκλοφορει επισης και για Ps1 και οποιοι εχουν την απορια γιατι κανω το Review για το saturn η απαντηση ειναι επειδη στο saturn οι χρονοι loading ειναι πιο μικροι και επειδη εχω παιξει και της δυο εκδοσεις νομιζω οτι στο saturn το παιχνιδι φαινεται πιο ομορφο και με πιο ζωντανα χρωματα.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To 'χα παίξει στο Playstation όταν είχε πρωτοβγεί. Συμπαθητικό κι αρκετά καλοφτιαγμένο αλλά δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε ιδιαίτερα.
 
metalcandyman είπε:
Το παιχνιδι κυκλοφορει επισης και για Ps1 και οποιοι εχουν την απορια γιατι κανω το Review για το saturn η απαντηση ειναι επειδη στο saturn οι χρονοι loading ειναι πιο μικροι και επειδη εχω παιξει και της δυο εκδοσεις νομιζω οτι στο saturn το παιχνιδι φαινεται πιο ομορφο και με πιο ζωντανα χρωματα.
Ναι,ναι...και το πιστεψαμε τωρα εμεις αυτο.... :p

Πες την αληθεια ρε αγορι μου...."Ειμαι καταβαθος SEGAκιας.Γουσταρω SEGA και Sonic με 1.000!!!!!!!!!":biglaugh::biglaugh:

Δεν προκειται να σε παρεξηγησει κανενας. :D

Γιατρε μου συμφωνεις? :cool:
 
Πίσω
Μπλουζα