High Definition Player.

Αυτό είναι επόμενο βήμα, δεν με βιάζει.

Αύριο πρωί θα έχω ασύρματο set Wally's style (Μ$ εννοώ), καλώδιο ήχου και τα λοιπά συναφή. Θα ανοιχτεί νημάτιο με review.

Μόλις λοιώσω και λιγάκι στο Oblivion, εννοείται.....!!!!!!!!!!
 
Μόλις λοιώσω και λιγάκι στο Oblivion, εννοείται.....!!!!!!!!!!
Ά ρε κόλλημα!! :tease: . (Κατά άλλα, μετά από τρία χρόνια τέλειωσα την κεντρική campaign του Morrowind. :cool: Κοίτα ποιός μιλάει λοιπόν. :zip: )
 
Λοιπόν την κοπάνησα από τη δουλειά νωρίς και μέχρι τώρα τέσταρα το μηχάνημα.

Τι τέσταρα δηλαδή, είδα το War σε 1080 (22+ giga αρχείο) και τα Indiana Jones I, II σε 720.

Το αποτέλεσμα εκπληκτικό. Ο GOM player αποδείχτηκε εξαιρετικός σε κάθε περίπτωση.

CPU usage μου έδωσε 25% maximun σε 1080 playback. Το μηχάνημα πραγματικά κοιμόταν, με την μπροστινή ένδειξη να δείχνει θερμοκρασία επεξεργαστή στους 37 βαθμούς με maximum 39. Η κάρτα γαρφικών κολλημένη στα 65 (8800GTS η παλιά που γινόταν φούρνος). Θερμοκρασία σκληρού 29 βαθμοί. Εντελώς αθόρυβο. Εξαιρετικά αποτελέσματα για HTPC.

Αύριο θα του βάλω δεύτερη οθόνη για να μπορώ να τσεκάρω real time θερμοκρασίες στο Oblivion.

Το μπρος - πίσω της ταινίας, λόγος που ήθελα να αλλάξω πρόγραμμα αναπαραγωγής, είναι άψογο και γίνεται πάντοτε τέλεια.

Παιδιά ευχαριστώ για άλλη μία φορά.
 
Pooky,ομολογώ ότι από τα γραφόμενά σου ψήθηκα να δοκιμάσω κι εγώ τον GOM player,αλλά εν καιρώ...

(μια και ο C2D αυτή τη στιγμή είναι καλυμμένος,λόγω εργασιών στο σπίτι )
 
Πίσω
Μπλουζα