Hori Real Arcade Pro V Playstation 4 PS4 PS3 PC Stick Hayabusa Fight Fighter

jim2033

RetroN00b
Joined
19 Δεκ 2015
Μηνύματα
24
Αντιδράσεις
0
http://www.ebay.com/itm/PS4-Controller-Fightstick-Joypad-Hori-Real-Arcade-Pro-V-Hayabusa-fur-PS4-PS3-PC-/401054682509?hash=item5d60b8cd8d:g:~GcAAOSwoydWlmvH

γεια σας επειδη εχω ερωτηματα σχετικα με αυτο που εχω παραγγειλει θελω να μου πειτε καπια πραγματα για να καταλαβω..Αν εγω παιζω καθε μερα απο 10 ωρες καθε μερα επειδη θελώ να κανω προπονηση στο mortal combat χ θελω να μου πειτε θα χαλασουν τα κουμπια;;/ δεν καταλαβαινω κατι αν θελει καπιος να κανει προπονηση σε ενα παιχνιδι= πρεπει δηλαδη να περιοριζετε στις ποσες ωρες ΄πρεπει να παιζει καθε μερα;;;κατι το οποιο δεν καταλαβαινω..θελω να μου πέιτε αυτο που εχω παραγγειλει εινε καλο;;;

Περα απο αυτο, τι διαφορα εχουνε τα hori απο τα quanba και τα matcaz;;

απλα δεν καταλαβαινω κατι πρεπει δηλαδη να περιοριζομε καθε μερα με το arcade stick;; να εχω την φοβια πχ να μην παιζω καθε μερα πανω απο 4 ωρες για να μην μου χαλασουν τα κουμπια δηλαδη΄΄;;;

Αγοραζεις κατι με σκοπο να το χαρεις και οχι απλα να εχεις περιορισμους..Οταν παιζεις και κανεις προπονηση σε ενα παιχνιδι απαιτει χρονο ετσι... αλλα οχι να περιοριζομε σε ποσες ωρες να παιζω........

Σκοπος εινε οταν περνεις κατι να το χρησιμοποιεις και οχι απλα να φοβασε να μην παιζεις.. δηλαδη τι πρεπει να κανω να μην παιζω πανω απο 8 ωρες γιατι μπορει στο τελος να χαλασει;;; αυτο δεν εινε λογικη,..,
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ρε φίλε εδώ ο κόσμος καίγεται και εσένα σε καίει τόσο πολύ πότε θα χαλάσουν τα κουμπιά;
 
απλα θελω να μου απαντησεις σε αυτα που ρωταω αν μπορεις φυσικα..
 
:brick: Αντε παλι τα ιδια...

Παιξε ρε ανθρωπε με την ησυχια σου!!! ΚΑΙ ΑΜΑ σου χαλασει αλλαζεις κανα κουμπι! Ελεος!
 
Προφανώς φίλε μου δεν γνωρίζει κάποιος να σου απαντήσει σοβαρά σε αυτές τις ερωτήσεις αν και κάποιοι είχαν την όλη την καλή διάθεση..Αν δεν σου κάνει κόπο γράψου σε κανένα http://www.ps4forums.gr και ρώτα ότι θές.Εδώ είναι βασικά ένα retro φορουμ.Δεν υπαρχει λόγος να ανοίγεις νεο θέμα απο την στιγμή που το προηγούμενο και ΙΔΙΟ θέμα σου κλειδώθηκε.Πιστεύω να καταλαβαίνεις αλλιώς μάλλον μας δουλεύεις ψιλό γαζί...
 
δεν σας δουλευω απλα θελω να καταλάβω καπια πραγματα..
 
Φιλε σε αλλο θεμα που ρωτουσες για καποια αλλα sticks σε απαντησα αναλυτικα απλα εχει αρχισει να κουραζει ολο αυτο που ρωτας.Δεν υπαρχει κανενα προβλημα ουτε να κατσεις να μετρας ποσα κλικ κανεις ουτε ποσες ωρες θα παιζεις ουτε τιποτα τετοιο δεν προκειται να χαλασει εκτος και αν το παρεις και το κοπανας στο πατωμα.Δεν χαλανε τοσο ευκολα και στο λεω εγω που εχουν περασει απο τα χερια μου δεκαδες sticks και το λιωσιμο που τα εχω ριξει ολα αυτα τα χρονια με τα arcades στο mame σε καθημερινη βαση δεν προκειται να το κανεις εσυ ουτε σε 10 χρονια απο σημερα και 10 ωρες την μερα να παιζεις.Επισης αυτο που αγορασες ειναι πολυ καλη περιπτωση και τα κουμπια ειναι εξαιρετικα με πολυ καλη αποκριση και αισθηση οταν τα πατας αλλα και ο μοχλος ειναι πολυ καλος και βολευει μια χαρα σε οποιο fighting game το δοκιμασεις.Απολαυσε το stick που πηρες και μην ασχολεισαι με βλακειες.
 
Πίσω
Μπλουζα