Jet Set Radio is Back !!!!!

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Aardvark
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Οτι και να ειπωθει για το παιχνιδι ειναι λιγο. Απο τα πλεον αδικημενα εμπορικως.

Θυμαμαι να το λιωνουμε με τον αδερφο μου στο DC. Απιστευτα επιτυχημενη συνταγη...pick and play.

Που να πρωτο σταθει κανεις? Οτι εκανε mainstream τα cell-shaded γραφικα? Οτι διεθετε απιστευτα προσεγμενα soundtrack? Oτι διαβαζαμε πως στο Αμερικα μπορουσες μεσω SegaNet να μοιραστεις graffitti εν ετει 2000?
 
Φοβερα γραφικα για την εποχη,κρατιουνται ακομα και τωρα i love cell shaded btw,θυμαμαι να εχω προβλημα με τον χειρισμο και περα απο τις βολτες για την πλακα δεν το φχαριστηθικα τοσο οσο...
 
Άν και το έπιασα ετεροχρονισμένα στα χέρια μου (όπως και το ίδιο το DC) πρόκειται για φοβερό παιχνίδι. Η μουσική του και τα γραφικά του δέν ζηλεύουν ακόμα και σήμερα τίποτα απο τα καινούργια, παίζεται το ίδιο ευχάριστα νομίζω. Άντε SEGA, σιγά-σιγά βγάλε κανα HD Shenmue, Virtua Striker (αμήν και πότε) και τα λοιπά διαμάντια του παερλθόντος , καιρός να ξεκολλήσεις απο Sonic, Crazy taxi, sega rally και megadrive compilations.
 
Πανέμορφο παιχνίδι και πολύ διασκεδαστικό αλλά νόμιζα πως επρόκειτω για sequel. Κρίμα :(
 
Παιχνιδι που εκανε τον κοσμο να μαθει τα cell-shaded γραφικα(οχι επιπεδου zelda wind waker βεβαια)και διασκεδαστικο σε ωσους αρεσουν αυτα τα παιχνιδια.Προσωπικα ασχετα που το εχω περα απο την καινοτομια στα γραφικα δεν ειχε κατι αλλο που να με κανει να ασχοληθω πολυ μαζι του.
 
http://blogs.sega.com/2012/02/28/jet-set-contest/

 


6790143976_c87e63f86c_b.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα