Kick off-site-

αχ φιλε Νικο μολις σημερα ειχαμε συναντηση με τα παιδια απο το kick off gathering και παιξαμε για το ελληνικο πρωταθλημα. μολις τώρα γύρισα με 2 νικες, 2 ισοπαλιες και 8 ήττες. Όχι άσχημα για κάποιον που είχε να παίξει 15 χρόνια και που στο πρωτάθλημα αυτό επαιζαν 2 παγκόσμιοι πρωταθλητες kick off.
 
Τελικα εμφανιστηκε ο Vag στη συναντηση ? Τον τιτλο πηρε ο Αλκης ή ειχαμε εκπληξεις ? :biglaugh:
 
Ουπς..δεν ηξερα οτι θα ερθει ο Σπυρος :D παντως χαβαλεδιασατε αρκετα :thumbup:
 
nai mia xaroula itan. an ekana kai kamia niki parapano tha itan akomi kalutera :D :D
 
Ποιος απο τους 8 εχεις την τυχη να εισαι ? :animrolleyes:
 
ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι και εγώ εκεί!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παράθεση:Αρχική Δημοσίευση από telamonas.stokos

Ποιος απο τους 8 εχεις την τυχη να εισαι ? :animrolleyes:

ο τελευταίος:eek:
Εμμ....οκ..τοτε οντως καμια νικη παραπανω θα ηταν ευπροσδεκτη φανταζομαι.

:) το οτι παιζετε ακομα ομως ειναι απο μονο του νικη :thumbup:
 
ennoeitai vasika pera apo tous treis protous oi alloi einai sto idio epipedo kai se anthropina standards. ela tha se perimenoume. an thes kanonizoume kai ektos protathlimaton sunantiseis me ko players.
 
Να σαι καλα miko και ευχαριστω για την προσκληση - χρονια τωρα προσπαθει να με ψησει ο Vag να ερθω, αλλα μαλλον θελει να με εκδικηθει που δεν τον βοηθαω στις μεταφρασεις των παιχνιδιων.

Φανταζομαι ομως οτι το θεμα ειναι και ιδεολογικο, δεν ειχα ποτε μου Amiga, το ΚΟ το πρωτοπαιξα σε 6128 και πολυ αργοτερα σε pc. Φυσικα θελω να γνωρισω και απο κοντα τον Αλκη που την "δουλεια" του στα adventures την γουσταρω απεριοριστα. Anyway ποτε δεν ξερεις :thumbup:
 
παναγία μου και χριστέ μου έπαιζες ko σε 6128;;;; έλα να το δεις στην καλύτερη βέρσιον που έγινε ποτέ!!! εγώ αρχικά το έπαιζα σε εναν αταρι 520..
 
Πίσω
Μπλουζα