Linux autorun.[Live CD]

akmakas

Banned
Joined
3 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.204
Αντιδράσεις
74
Έχω στην διάθεση μου δυο εκδόσεις DVD Linux τα οποία είναι autorun...Δεν κάνεις κανένα Setup απολύτως τίποτα. Βάζεις το DVD στον υπολογιστή κάνεις επανεκκίνηση και βουαλά.. Ένα έτοιμο λειτουργικό με όλα τα απαραίτητα προγράμματα έτοιμα για να τα δουλέψεις. Εντύπωση μου έκανε που συνδέθηκα αμέσως στο Ιντερνετ με το απλό όμως μοντεμ διότι το ασύρματο δεν μπόρεσε να δουλέψει προς το παρών. Πολύ καλή δουλειά και επιλογή για όσους βαρέθηκαν το ανελέητο κυνήγι της Microsoft.περισσότερα το απόγευμα όταν τα δουλέψω λίγο... :D
 
Βασικά λέγονται Live και εκτός του ότι είναι πολυ αργά δε μπορεις να κάνεις και πολλά πραγματα.
 
Live και susi αν θυμάμαι...Βασικά δεν θέλω να κάνω και πολλά πράγματα,πλήν να μπαίνω στο internet χωρις να με παρακολουθεί κανείς..λέω τώρα
 
akmaka τι εχεις σκοπό να κάνεις και δε θελεις ιχνή; Δε πιστευω να διαβασες αυτο
 
Δημιουργησαμε ενα τερας !!! :eek:

Συμφωνα παντως με παλιοτερη ερευνα - απο τους διεθνως συλληφθεντες hackers (δεν ειναι ο σωστος ορος αλλα τεσπα) το 90% χρησιμοποιουσε BSD...ισως τη γλυτωσουμε τελικα...
 
Δεν θέλω νταβατζίδες επάνω στην δισκέτα μου. :D .Δεν θέλω να γνωρίζει κανείς τι κάνω!
 
Πίσω
Μπλουζα