Mια βοήθεια για ταινία με τον Jean claude van damme: Double Team (1997)

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.320
Αντιδράσεις
5.898
Λοιπον αλανια θελω την βοηθεια σας για μια ταινια που αναφερε ενας φιλος μου και θελω να την βρω για να την δουμε.Το μονο που θυμαται ειναι πως στην ταινια παιζει ο van damme και πως ειναι σε μια φυλακη η σε καποιο μερος τελως παντων κλεισμενος και αυτο το μερος βρισκεται σε ενα νησι.Το χαρακτηριστικο αυτου του μερους ειναι πως στην θαλασσα γυρω γυρω υπαρχει ενα δυχτι με ηλεκτρισμο ωστε κανεις να μην μπορει να αποδρασει ακομα και αν τα καταφερει να φτασει μεχρι εκει.

Αν θυμιζουν κατι σε καποιον τα παραπανω ας δωσει τα φωτα του.Φυσικα επειδη δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη στον φιλο μου εχω και στην πισω μερια του μυαλου μου πως ισως να μην ειναι και ο van damme ηρωας της ταινιας :p
 
metalcandyman είπε:
Λοιπον αλανια θελω την βοηθεια σας για μια ταινια που αναφερε ενας φιλος μου και θελω να την βρω για να την δουμε.Το μονο που θυμαται ειναι πως στην ταινια παιζει ο van damme και πως ειναι σε μια φυλακη η σε καποιο μερος τελως παντων κλεισμενος και αυτο το μερος βρισκεται σε ενα νησι.Το χαρακτηριστικο αυτου του μερους ειναι πως στην θαλασσα γυρω γυρω υπαρχει ενα δυχτι με ηλεκτρισμο ωστε κανεις να μην μπορει να αποδρασει ακομα και αν τα καταφερει να φτασει μεχρι εκει.
Αν θυμιζουν κατι σε καποιον τα παραπανω ας δωσει τα φωτα του.Φυσικα επειδη δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη στον φιλο μου εχω και στην πισω μερια του μυαλου μου πως ισως να μην ειναι και ο van damme ηρωας της ταινιας :p
Νομίζω είναι το Double Team (1997). Παίζει και ο Mickey Rourke στο ρόλο του Σταύρου.
 
@ Johnny Γιαννη Thanks για την απαντηση φιλος αλλα δεν ειναι αυτο την ταινια αυτη την εχω και απλα εχει σχεση με φυλακη δεν εχει σχεση με αυτο που ειπα με το νησι το δυχτι με τον ηλεκτρισμο κλπ.Ευχαριστω και παλι παντως για την απαντηση.

@ Εagle 1 Φιλαρακι εισαι τεραστιος αυτη ακριβως ειναι η ταινια ειδα και το δυχτι και εκει που κανει βουτια ο van damme και τελικα δεν γινετε τηγανιτο κοτοπουλο :p και οντως ειναι αυτη.Φυσικα την θυμηθηκα κατευθειαν την ταινια τωρα που ξερω ποια ειναι λογο του Rodman που παιζει αλλα με το λιγο που εψαξα δεν περιμενα να εχει παρει τοσο κακες κριτικες αλλα και τοσο κακα βραβεια οπως ''Worst Supporting Actor (Rodman), Worst New Star (Rodman) και Worst Screen Couple (Rodman/Van Damme) :p Φυσικα ολοι αυτοι δεν ξερουν τι τους γινετε γιατι η ταινια ειναι ολα τα λεφτα και επρεπε να παρει το λιγοτερο 2,3 οσκαρ :p Περα απο την πλακα δεν ξερω γιατι τοσο κακες κριτικες εγω θυμαμαι πως ειναι καλη ταινιουλα παντως.
 
Άμεση εξυπηρέτηση. Σε μία ώρα μέσα δόθηκε απάντηση :)

Μόνο που θα σας την "χαλάσω" καθώς το θέμα είναι εκτός χρονολογικών ορίων.

Thread locked.
 
Πίσω
Μπλουζα