Mercenary - Damocles - Dion Crisis

Ασφαλώς γιατί όχι...Καλώς ήρθες αγαπητέ Captain Kal στο φόρουμ!!!
 
...ρίχνοντας μία ματιά στον σκληρό μου, είδα ότι έχω μείνει όλο αυτόν τον καιρό με την έκδοση 1.4b του MDD clone (το exe έχει ημερομηνία 13/11/2002 !!).

Νομίζω πως είναι καιρός για μία ανανέωση !! ...νά'σαι καλά Kal που μου το θύμισες. Πάω αμέσως να κατεβάσω την νέα έκδοση. !! :)
 
Η έκδοση 3 είναι σχεδόν πλήρης. 'Εχει και τα 4 games. Εάν σας μένει χρόνος κατεβάστε και την Ελληνική έκδοση. (Δυστυχώς μόνο τα 3 πρώτα games, made by yours trully. :D )
 
Congatulations Kal!!
 
Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια. :D Μόνο προσέξτε, όσοι παίξετε την ελληνική έκδοση, σίγουρα θα μου έχουν ξεφύγει πράγματα, οπότε μην διστάσετε να μου το πείτε. :D

Στο καινούριο PCMaster(/RetroGaming) έχεις την τιμητική σου ....
Εννοείς στο τεύχος του Ιανουαρίου? (Γιατί δεν το έχω πάρει ακόμα).
 
Captain Kal είπε:
Εννοείς στο τεύχος του Ιανουαρίου? (Γιατί δεν το έχω πάρει ακόμα).
Aσφαλώς ,εχει κυκλοφορήσει απο τις ~23 Δεκ.
 
Ένα μικρό update για την πορεία της ελληνικής μετάφρασης. Υπολογίζω ,(Θεού θέλοντος, γιατί έχασα βλακωδώς τα πάντα πριν από δύο μήνες :biglaugh: ), σε μια με δύο εβδομάδες να έχω έτοιμο το 50% της μετάφρασης του Dion Crisis, σχεδόν όλοι οι διάλογοι των δρομολογίων δηλαδή. Θα το στείλω στον MDDClone Author για compiling, και μετά μάλλον θα ανέβει στο site. :D
 
Και ναι το 50% (περίπου) της ελληνικής μετάφρασης του Dion Crisis, είναι έτοιμη. (Να δούμε πότε θα με αφήσει η χρόνια σπαρίλα που έχω, για να το τελειώσω. :biglaugh:). Θα το βρείτε εδώ:

http://www.retromaniax.gr/attachment.php?attachmentid=281&stc=1&d=1192720774

Μια παρατήρηση. Το αρχείο γράφει .zip αλλά είναι ένα .rar, του οποίου του άλλαξα το όνομα, για χωρέσει σαν συννημένο. Πείτε μου τις εντυπώσεις σας. :biglaugh:

MDD Clone Latest.ZIP
 

Συνημμένα

  • MDD Clone Latest.ZIP
    419,2 KB · Προβολές: 5
Πίσω
Μπλουζα