Metal slug (αχ και να ήμουν πάλι 15)

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.886
Αντιδράσεις
3.882
Μetal slug κιτ τα παιρνεις τα συναρμολογεις τα βαφεις και τα ευχαριστιεσαι wow να δω τι αλλο θα βγαλουν.

fetch


Δεν ειναι πανεμορφα :cool: ; . :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φιλε ωραιος.Παντως και στα 29 μου,ΑΝΕΤΑ θα αγοραζα για το γραφειο μου,διπλα στον η/υ μια φιγουρα metal slug-το απολυτο gore fest
 
Shadowdancer2501 είπε:
Φιλε ωραιος.Παντως και στα 29 μου,ΑΝΕΤΑ θα αγοραζα για το γραφειο μου,διπλα στον η/υ μια φιγουρα metal slug-το απολυτο gore fest
Yeap i know what you mean αλλα εγω θυμηθηκα τα 15 μου που ηταν η περιοδος που ασχοληθηκα με τον μοντελισμο με κατι αεροπλανακια του Β' παγκοσμιου πολεμου. :icon_cry:
 
Ουάου!!! Που το βρήκες? Θέλω ένα!
 
Τι 15, τι 25, τι 35, τι 5!!!!!!

Το απόγευμα ήμουν στο Jumbo Χολαργού μαζί με τον ανηψιό μου που είναι 8 χρονών και αγοράσαμε φιγούρες τοίχου SPONGEBOB!!!!!!!

Δεν έπεψα ποτέ μου να είμαι 10 χρονών και το ευχαριστιέμαι όσο δεν παίρνει παιδιά. Αυτό γιατί προτίμησα να ακολουθήσω καθαρό δρόμο στη ζωή μου, μακριά από πλαστά προβλήματα και έννοιες άλλων.

Χαρίζω στον οποιοδήποτε την "πετυχημένη" ζωή και προτιμώ να τραγουδάω στο δρόμο χωρίς να με νοιάζει το τραγουδάκι του ΜΠΟΜΠ του ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗ.

Και άσε τους άλλους μ@λ@κ0μπουκωμ3νους να ονειρεύονται κότερα, ακριβά αμάξια και την μεγάλη ζωή.

Η πραγματική ευτυχία στη ζωή βρίσκεται στα απλά πράγματα. Και μόνο τα παιδιά και όσοι έμειναν παιδιά μπορούν να τα αποκτήσουν και να τα απολαύσουν.
 
pooky είπε:
Τι 15, τι 25, τι 35, τι 5!!!!!!
Το απόγευμα ήμουν στο Jumbo Χολαργού μαζί με τον ανηψιό μου που είναι 8 χρονών και αγοράσαμε φιγούρες τοίχου SPONGEBOB!!!!!!!

Δεν έπεψα ποτέ μου να είμαι 10 χρονών και το ευχαριστιέμαι όσο δεν παίρνει παιδιά. Αυτό γιατί προτίμησα να ακολουθήσω καθαρό δρόμο στη ζωή μου, μακριά από πλαστά προβλήματα και έννοιες άλλων.

Χαρίζω στον οποιοδήποτε την "πετυχημένη" ζωή και προτιμώ να τραγουδάω στο δρόμο χωρίς να με νοιάζει το τραγουδάκι του ΜΠΟΜΠ του ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗ.

Και άσε τους άλλους μ@λ@κ0μπουκωμ3νους να ονειρεύονται κότερα, ακριβά αμάξια και την μεγάλη ζωή.

Η πραγματική ευτυχία στη ζωή βρίσκεται στα απλά πράγματα. Και μόνο τα παιδιά και όσοι έμειναν παιδιά μπορούν να τα αποκτήσουν και να τα απολαύσουν.
+1 POOKY

και ΤΑLLMAN το ψαχνω για λινκ.

ΕDIT: το βρηκα http://mslugdb.com/index.php
 
H λεπτομερεια ειναι εκπληκτικη.

Some very talented individuals at the Japanese company Hot Toys have developed 1:6 scale Iron Man Mark I, II and III figures that feature an absolutely extraordinary level of detail. Seriously though—just look at Stark's face. Sure, he looks kind of Japanese, but I'll be dammed if that is not the best Robert Downey Jr. has ever looked in tiny plastic form. Details are scarce, but more info is expected to be released sometime "soon."


Toy World Forum

iron-man-action-figure-2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
+1000 pooky ....γι αυτό σε πάω ρε Τζώρτζη !!!!
 
Pooky είπε:
Τι 15, τι 25, τι 35, τι 5!!!!!!
Το απόγευμα ήμουν στο Jumbo Χολαργού μαζί με τον ανηψιό μου που είναι 8 χρονών και αγοράσαμε φιγούρες τοίχου SPONGEBOB!!!!!!!

Δεν έπεψα ποτέ μου να είμαι 10 χρονών και το ευχαριστιέμαι όσο δεν παίρνει παιδιά. Αυτό γιατί προτίμησα να ακολουθήσω καθαρό δρόμο στη ζωή μου, μακριά από πλαστά προβλήματα και έννοιες άλλων.

Χαρίζω στον οποιοδήποτε την "πετυχημένη" ζωή και προτιμώ να τραγουδάω στο δρόμο χωρίς να με νοιάζει το τραγουδάκι του ΜΠΟΜΠ του ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗ.

Και άσε τους άλλους μ@λ@κ0μπουκωμ3νους να ονειρεύονται κότερα, ακριβά αμάξια και την μεγάλη ζωή.

Η πραγματική ευτυχία στη ζωή βρίσκεται στα απλά πράγματα. Και μόνο τα παιδιά και όσοι έμειναν παιδιά μπορούν να τα αποκτήσουν και να τα απολαύσουν.
+1000 pooky και απο εμενα,συμφωνω απολυτα! :thumbup:
 
(συνεχιζεται το offtopic)

Και εγω συμφωνω... και μαλιστα ειμαι στα ιδια χαλια (ξεκινησαν οταν ειδα το Captain Hook :p )

Oλοι θα συμφωνουσαν με αυτα που λεει ο Πουκυ.. πολλοι μαλιστα θα ισχυριστουμε οτι ειμαστε κι εμεις "ετσι"... ποσο ομως ειναι ετσι στην πραγματικοτητα; Εγω πιστευω οτι ειναι Politically correct και Cool να λες οτι εισαι ακομα παιδι

Πιστευω οτι ακομα κι αν ρωτησω ενα γιαπη αν ειναι μεσα του παιδι, θα πει κι αυτος "ναι" 8)
 
Πίσω
Μπλουζα