Moons of madness Πρόβλημα

Paratrooper-7

Retro Member
Joined
5 Οκτ 2020
Μηνύματα
113
Αντιδράσεις
116
Καλησπέρα σας. Εδω και καποιες μερες εχω ξεκινησει αυτο το παιχνιδι και εχω περάσει τη μεση. Το πρόβλημα ειναι οτι πηγα σημερα να το συνεχισω και μου βγάζει μια μαυρη οθονη και στη συνεχεια με πεταει εξω απο το παιχνιδι. Μεχρι τωρα στην αρχη εβγαζε ενα βιντεακι μολις ξεκιναγε το παιχνιδι που ετρεχε με δυσκολια σαν εισαγωγη αλλα το εδειχνε (με το ζορι). Εμπαινα μετα στις ρυθμισεις και το παιχνιδι ετρεχε μια χαρα (με μειωμενες ρυθμισεις) αλλα ετρεχε μια χαρα. Κοιταζω στο ιντερνετ και λενε μαλλον ειναι η καρτα γραφικων. Αλλα ως τωρα το επαιζα μια χαρα σημερα μου παρουσιαστηκε το προβλημα. Εχω τελευταιο directx (12) και τελευταια αναβαθμιση καρτας γραφικων. Τί μπορει να φταιει? ξερει κανεις? Ευχαριστω.
 
Απεγκατέστησα και ξαναεκανα (αρκετες φορες) επανεγκατασταση το παιχνιδι. Πλεον δεν ξεκιναει καθολου καμια φορα αποσες προσπαθησα. Μονο μια μαυρη οθονη και με πεταει εξω. Δεν μπορει να παιξει την αρχικη cutscene του παιχνιδιου.
 
παιδια υστερα απο πολυ ψαξιμο στο νετ βρηκα τη λυση στο προβλημα και παιζω πλεον το παιχνιδι (απο την αρχη). Την παραθετω εδω μηπως τη χρειαστει και καποιος αλλος.

Ρυθμιζουμε το ρολοι του πισι στις π.χ 10 Νοεμβριου του 2019. Για καποιο λογο που δεν ξερω με αυτη τη ρυθμιση μπαινεις μεσα και παιζεις κανονικα. παιζω την εκδοση 1.01. (πειρατικο) αλλα το προβλημα το εχουν και αυτοι με αυθεντικο το παιχνιδι
 
Πίσω
Μπλουζα