More beautiful

Ποια είναι ή ωραιότερη;

  • Μονικα Μπελουτσι

    Ψηφοφορίες: 5 83,3%
  • Τζουλια Ρομπερτς

    Ψηφοφορίες: 1 16,7%
  • Κιμ Μπασιντζερ

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    6

αριαδνη

candy fan
Joined
29 Μάρ 2010
Μηνύματα
14.082
Αντιδράσεις
15.389
Μονικα, Τζουλια και Κιμ, την δεκαετία του 90' και μετά κυριαρχούσαν στο κινηματογραφικό πανι και στις καρδιές των ανδρων.
Ποια πιστεύετε πως με την φινέτσα της, τους ρόλους και την προσωπική της γοητεία μάγεψε το κοινό; Για μένα αναμφίβολα το 90 ανήκει στην Τζουλια Ρομπερτς και μόνο το χαμόγελο της με πείθει, για μένα δεν υπάρχει μεγαλύτερη ομορφιά από ένα πηγαιο,μεγαλο χαμόγελο και γελαστα μάτια. Μετά είχε φοβερή φιλμογραφία. Ταυτίστηκαν με τους ρόλους της στις ανθισμένες μανωλιες, στο μιστικ πιτσα, στις νύχτες με τον εχθρό μου , στο πριτι γουμαν. Επίσης είναι σαν παιδακι ακόμα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210705_101630.png
    IMG_20210705_101630.png
    723,9 KB · Προβολές: 2
  • IMG_20210705_101540.png
    IMG_20210705_101540.png
    727,7 KB · Προβολές: 2
  • IMG_20210705_101506.png
    IMG_20210705_101506.png
    765,2 KB · Προβολές: 2
Βλεπουμε τα πραγματα πολυ διαφορετικα, Αριαδνη.
Τη Ρομπερτς τη βρισκω κακασχημη. Περαν του οτι δε βλεπω τιποτα ωραιο στο προσωπο της, εχει και αυτη την τεραστια στοματαρα που κανει τη ζημια ακομα μεγαλυτερη. Απορω πως εγινε σταρ αυτο το πραγμα.
Η Μπασινγκερ ειναι νοστιμη, αλλα εχει ασχημα χοντρα χειλη και το σχημα του προσωπου της παραπεμπει σε αντρικο. Παρ' ολα αυτα, εχει σεξ απηλ αυτη η γυναικα.
Αναγκαστικα ο τιτλος της ωραιοτερης παει για μενα στη Μπελουτσι που το καλυτερο στοιχειο πανω της ειναι τα γλυκα ματια της.
Παντως εκτος τριαδος, ομορφοτερη απο τις σημερινες σταρ για μενα ειναι η Αμπερ Χερντ που μοιαζει πολυ με τη Λασκαρη στα νιατα της και δευτερη η Σκαρλετ Γιοχανσον που εχει τη στοφα των παλιων σταρ του Χολυγουντ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Bambi και τι δεν θα δινα να μοιασω στην Τζουλια την θεωρώ κορυφή ( τα μαλλιά της, τα μάτια της το στόμα της, την αύρα της)μετά την Κιρα Ναιτλι που είναι όμως πολύ νέα και δεν πάει εδώ. Από τις παλιές θεωρώ κορυφή και την Σαντρα Μπουλοκ. Μου αρέσει αυτή ή ομορφιά του κοριτσιού της διπλανής πόρτας.
 
Τι να πω; Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
 
Χαμογελαστή Τζούλια Ρόμπερτς στα 80s, σέξυ wild beauty Κιμ Μπασιντζερ στα 90s και... ψηφίζω Μόνικα Μπελούτσι για More beautiful απο τα 80s έως τώρα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Χυμώδης Τζούλια Ρόμπερτς στα 80s, σέξυ wild beauty Κιμ Μπασιντζερ στα 90s και... ψηφίζω Μόνικα Μπελούτσι για More beautiful απο τα 80s έως τώρα!
Χυμώδης ή τζουλια; Ήταν πολύ αδύνατη ναι ή Μονικα είναι η απόλυτη χυμωδης γυναίκα! Τελικά το μονοπώλιο της Μονικα δεν το φτάνει καμιά ούτε ή Θερον , ούτε ή Λιμα :p
 
Τελευταία επεξεργασία:
Χυμώδης ή τζουλια; Ήταν πολύ αδύνατη ναι ή Μονικα είναι η απόλυτη χυμωδης γυναίκα! Τελικά το μονοπώλιο της Μονικα δεν το φτάνει καμιά ούτε ή Θερον , ούτε ή Λιμα :p

Γράφω από το κινητό.. χαμογελαστή Τζούλια Ρόμπερτς ήθελα να γράψω και μου έβαλε το χυμώδης. Διόρθωσα το ποστ παραπάνω.
 
Γράφω από το κινητό.. χαμογελαστή Τζούλια Ρόμπερτς ήθελα να γράψω και μου έβαλε το χυμώδης. Διόρθωσα το ποστ παραπάνω.
Eιπα και γω που τους βρήκε τους χυμούς ή Τζουλια :p
 
Καταλαβαίνω ότι τα γούστα διαφέρουν και όχι μόνο από άτομο σε άτομο αλλά και από γυναίκα σε άντρα. Αλλά, από μένα, η ψήφος πάει στην Μόνικα Μπελούτσι. Το απόλυτο, χυμώδες, μεσογειακό, εκρηκτικό θηλυκό με τα υπέροχα μάτια, τα ζουμερά χείλια και τις απίστευτες καμπύλες!

Η Ρόμπερτς μου είναι τρομερά συμπαθής σχεδόν σε όλες τις ταινίες της και πολύ καλή ηθοποιός. Η Μπάσιντζερ πάλι, δεν μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής. Αφήστε που εγώ δεν έχω δει ποτέ το "9 1/2 εβδομάδες" γιατί όταν άκουσα το στόρι, δε με τράβηξε καθόλου. Ο έρωτας δεν είναι έτσι, ό,τι κι αν θέλουν να μας περάσουν στο μυαλό κάποιοι.
 
H κιμ το 90 θεωρούνταν ή πιο σέξι ηθοποιός παγκοσμιως
 

Συνημμένα

  • IMG_20210705_143922.png
    IMG_20210705_143922.png
    986,4 KB · Προβολές: 1
Tι κάνει η Μπούλοκ βρε παιδιά , 57 ετών και είναι σαν πιτσιρικά. Στο lost city παίζει με έναν άνδρα 17 χρόνια νεώτερο και δεν φαίνεται διόλου.
Μην μου πείτε οι γιατροί του Χόλιγουντ γιατί νομίζω είναι το πνεύμα της, είναι ζωντανό, τα γονίδια της.
 
Πίσω
Μπλουζα