My New Amiga!!

Ακριβώς όπως τα είπες phil, a piece of computing history. Τα λόγια είναι απλά περιττά.
 
phil_vr είπε:
picture.php


Τακτοποιημενο εσωτερικο και σε "επιπεδα"..
Ξανακοιτάζω, ξανακοιτάζω, βρε ξανακοιτάζω.... Και διαπιστώνω με έκπληξη ότι οι Paula και Denise είναι gold-keramic :eek: :bow: :bow:

Δεν έχω δει ποτέ εσωτερικό από Α1000, αλλά από την εμπειρία μου αυτά τα 2 τσιπάκια + ο MC68000 είχαν βγει σε gold keramic. Εντάξει, ίσως ένα από τα 2 να είναι ο Motorola αλλά, όπως είπα, δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω και τη θέση των τσιπς. Πάντως σίγουρα πρέπει να είναι από αυτά τα 3 chips....

Και για να γίνω κακός, αυτές οι 2 γκομενάρες θα είναι στη συλλογή μου σε μερικές μέρες στη μορφή που φαίνονται στη φωτό του phil :gdance:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι να πω και εγώ που έχω 3 1000αρες;
 
Έλα?

Τεμάχισες την τριχίλιαρη?

Καλά πως? που? πότε?
 
telonio είπε:
Τι να πω και εγώ που έχω 3 1000αρες;
Οταν λέω γκομενάρες, εννοώ τα τσιπάκια σε gold-keramic, όχι τις ίδιες τις 100άρες :D

Από ΕΒΑΥ, δεν ξεκοίλιασα τίποτα. Απλά τα βρήκα σε ξεφτίλα τιμή και τα χτύπησα σα χταπόδια...
 
telonio είπε:
Τι να πω και εγώ που έχω 3 1000αρες;
Δε φορτώνεις και μία στο αυτοκίνητο ? Μην έρθεις με άδεια χέρια ............ :D :D:D

Αλήθεια ποτε θα ανέβεις?
 
1000 * 2! :)

Μαζι διπλα διπλα οι δυο 1000αρες.. αν και η δευτερη χρηζει επιμελους καθαρισμου (ειδικα στο πληκτρολογιο) μολις βρεθει χρονος.. αλλα ηδη καλωδιωθηκε και λειτουργει στην εντελεια.. αντε, παμε για τριτη τωρα!! :)

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ρε παιδια αμαν πια ....σταματηστε !!!δεν εχω αλλο χωρο και αυτη η 1000 ειναι μεγαλη ...αλλα ωραια!!!bravo phil!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα