Nokia RetroManiaX app [Ovi Store]

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.286
Aπο σημερα οσοι εχετε κινητα Nokia θα μπορειτε να κατεβασετε ΔΩΡΕΑΝ την εφαρμογη του RetroManiaX απο το Ovi Store.

Με πολυ ευχρηστο τροπο θα βλεπετε τα καινουργια threads του φορουμ

Θα την βρειτε ΕΔΩ

Σας επισυναπτω 4 τυχαια screenshots:

nokia.jpg
nokia%20(3).jpg


nokia%20(2).jpg
nokia%20(4).jpg


Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να ευχαριστησω ιδιαιτερως τον Μάριο (δεν ξερω αν μπορω να αναφερω επιθετο του) απο την Nokia Greece για την βοηθεια και την ευγενεια του!
 
Καλημέρα!!! Πάρα πολύ ωραία. Βλέπω μπροστά μου στην οθόνη του κινητού μου το retromaniax και ετοιμάζομαι να πατήσω Λήψη. Πατάω. Οk! Δεν έχω λογαριασμό Νοkia (ανοίγω έναν). Συμπληρώνω ότι μου ζητάει. Πατάω Συμφωνώ. Ξαναμπαίνω με τα στοιχεία του λογαριασμού μου, πάτησα λήψη. Με ρωτάει Εγκατάσταση "RetroManiaX GR". Πατάω ΝΑΙ (359 Kb). Eγκατεστημένο. Πατάω Φόρτωση. Αααααα .... τι ωραίο. Αυτό το κόκκινο τελικά είναι σούπερ. Αρχίζει με "Σταχτοπούτα" και τελειώνει στο "Μπούλη, ο Χιονάνθρωπος".

Αφού τα κατάφερα και εγώ ... τι να πω.

Μπράβο Wally, για άλλη μια φορά μας πήγες μπροστά.
 
Απλες σκεψεις, ευκολες υλοποιησεις και πολυ πρακτικο και καλαισθητο αποτελεσμα - μπραβο Πανο ! παντα τετοια!
 
Συγχαρητήρια στους δημιουργούς. Μήπως έχετε και κάτι για WM6.5?
 
Σε κανα μηνα το πολυ θα κυκλοφορησει η νεα εκδοση VB που θα περιεχει mobile skin ειδικα για mobile browsing ;)

Παντως η υλοποιηση της Nokia ειναι εξαιρετικα ξεκουραστη.
 
adamioan είπε:
Συγχαρητήρια στους δημιουργούς. Μήπως έχετε και κάτι για WM6.5?
Από την περιγραφή του Wally καταλαβαίνω ότι είναι ένας RSS reader, οπότε υπάρχουν αρκετοί στα WM 6.5.

Τώρα για το κοκκινάκι.. κάνε τη καρδιά σου πέτρα :)
 
Shock είπε:
Από την περιγραφή του Wally καταλαβαίνω ότι είναι ένας RSS reader, οπότε υπάρχουν αρκετοί στα WM 6.5.

Τώρα για το κοκκινάκι.. κάνε τη καρδιά σου πέτρα :)
Ευχαριστώ φίλε Shock, το HD2 έχει ενσωμματωμένο RSS Hub. Αναμονή μέχρι να βρω και κόκκινο skin!
 
:bow:

Μπραβο παιδια!!!!

Τελειο ειναι!!!
 
Shock είπε:
Από την περιγραφή του Wally καταλαβαίνω ότι είναι ένας RSS reader, οπότε υπάρχουν αρκετοί στα WM 6.5.
Μήπως ξέρει κανείς το Url του RSS για το retromaniax, γιατί δεν το βλέπω πουθενά
 
Ειναι γραμμενο περιπου 20 φορες στην αρχικη σελιδα του φορουμ :D
 
To γενικο RSS του RetroManiaX ειναι αυτο: http://www.retromaniax.gr/vb/external.php

Οπως λεει και ο Paspartoo στο καθε υποφορουμ υπαρχει εικονιδιακι με το επιμερους RSS γι αυτους που θελουν να λαμβανουν ενημερωσεις μονο απο συγκεκριμενα subforums
 
Wally είπε:
To γενικο RSS του RetroManiaX ειναι αυτο: http://www.retromaniax.gr/vb/external.phpΟπως λεει και ο Paspartoo στο καθε υποφορουμ υπαρχει εικονιδιακι με το επιμερους RSS γι αυτους που θελουν να λαμβανουν ενημερωσεις μονο απο συγκεκριμενα subforums
Ευχαριστώ και τους δύο. (Στραβομάρα!)
 
Πίσω
Μπλουζα