Odin Sphere

Χαχαχαχαχα και σιγα μην υπερασπιστω τα σκουπιδια της Disney...

To γεγονος οτι το νεο μποξιδι εχει τους περισοτερους ΑΑΑ τιτλους ειναι αναμφισβητητο παντως...
 
Οταν αντι να παραδεχτεις οτι το συγκεκριμενο game (εχει και αλλα τετοια) ειναι απλα μια απατη και καθεσαι να μου ποσταρεις εικονα απο το (γνωστο πια και στα μυρμηγκια) κατωτερων γραφικων δυνατοτητων Wii (που κανεις δεν το εβαλε στην κουβεντα btw) τοτε ναι, υπερασπιζεσαι τα "Σκουπιδια" της Disney.

Τωρα για τους περισσοτερους ΑΑΑ τιτλους .... ?? σε συγκριση με τους χιλιαδες τους PS3 ?? και τι σημαινει ΑΑΑ ??? αφου μεχρι και προτινος το XBOX360 επαιζε μονο του στην κατηγορια...με τι συγκριναν οι testers ? με το PS2 ? τα κολπα της M$ αρχισαν να πιανουν τοπο και στην αγορα των consoles αλλα αφου ειστε ολοι ευχαριστημενοι - συνεχιζε να μου ποσταρεις εικονες του Wii οποτε σου λεω για τα τερατουργηματα του 360.
 
Εχεις δικιο , το screenshot απο το Wii περιττευε (θεματολογικα και αισθητικα :D )

Aπο απατες στα παιχνιδια...να φανε και οι κοτες!!

Ενα απο αυτα και το Pirates of the Carribean βεβαιως βεβαιως :)

Πλακα-πλακα σπανιως παιχνιδια απο ταινιες ηταν σοβαρα (θα ανοιξω καποια στιγμη ενα θεμα)

Επισης το "προτινος" δεν μπορουμε να το χρησιμοποιουμε εις αει.

Εδω και πανω απο μισο χρονο εχουμε 3 νεες κονσολες στην αγορα και ακομα δεν εχουμε δει Killer τιτλο απο PS3,Wii (αν εξαιρεσουμε το Wii Sports λογω πωλησεων)

Η υπαρξη καλων παιχνιδιων σε μια πλατφορμα δεν καθοριζονται απο τις πωλησεις της κονσολας αλλα απο το attach rate.

Με PS3,Wii κοντα στο 1+ και το 360 στο 6+ βγαινουν συμπερασματα.

Ο Αντωνης σιγουρα θα διαβαζει με ενδιαφερον αυτα που γραφω και θα μου στειλει συγχαρητηρια μεσω MSN :D

Το σκισαμε το thread.Αλλοοοοοοοοοοοο
 
anavionontas to thread, anafero oti to paizo TORA sto PS2 mou, kai fainetai poly oraio. oute megala loading times exei, oute spasimata, einai mia xara
 
Αυτο το "ξεθαμα" , δεν ειναι trolling (κατα Saulot) ? :D
 
Χαχαχαχαχα. Αφου τωρα ανακοινωθηκε βρε. Τι να κανω?

(οντως τρελο ξεθαμα! Θα φαω κανα report απο τον Saulot :) )
 
Πίσω
Μπλουζα