Office 95 Greek

demis1159

RetroN00b
Joined
26 Ιουν 2012
Μηνύματα
27
Αντιδράσεις
4
Καλησπερα σας ψαχνω να βρω τα ελληνικα οffice95 αλλα δεν τα βρισκω δυστιχος βρε παιδια!!!!!!

Μηπως [edit] ζήτηση παράνομου software [/edit] ;

Ευχαριστω εκ των προτερων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απαγορεύεται να δώσουμε πληροφορίες για πειρατικό software, όμως για πες μας γιατί ακριβώς το θέλεις μήπως και βρούμε μία εναλλακτική λύση..
 
Καταρχάς, καλώς μας ήρθες! :)

Κατά δεύτερον, όπως πολύ σωστά λέει και ο φίλος Cloud, εδώ δεν υπάρχει υλικό για παράνομο κατέβασμα...

Κατά τρίτον, ψάξε σε όσα μαγαζιά πληροφορικής γνωρίζεις, μήπως και κάποιος το έχει κρατημένο παρ' ελπίδα

Κατά τέταρτον, όπως πάλι αναφέρεις πολύ σωστά ο Cloud, για πες μας περί τίνος πρόκειται, μπας και μπορούμε να βοηθήσουμε! ;)
 
Καλησπερα σας και παλι ειναι τα μονα που δεν εχω στην συλλογη μου και τα θελωωωω αφου βρηκα τα windows 3.11 greek που τα εψαχνα αυτα τα office95 δεν θα τα βρουμε ρε παιδια τοσοοοοοο δυσκολο ειναι αυτο που ζητω ;;;;; δεν νμζω !

καπου καποιος θα τα εχει αυτο ειναι σιγουρο αλλα δεν ξερω ποιος και που μπορω να τα βρω γιατι δεν ειμαι μαγος :p

[edit] Στο είπαν και παραπάνω! Ζητάς copyrighted υλικό! [edit]

Σας παρακαλω πολλη κοιταξτε βρε παιδια ρωτηστε κοσμο μπας και τα βρω ειναι κριμα να μην τα εχω στην συλλογη μου και τα θελωωωωωωωωω τοσο πολληηηηηηηηηη :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Eπέτρεψέ μου λίγο να ξεκαθαρίσω τα πράγματα, μολονότι κάνω το αυτονόητο - σε δίνω ένα ελαφρυντικό επειδή είσαι νέο μέλος!

Έχεις 2 συστάσεις κι ένα edit (πλέον και 2ο από έναν από τους admins), που σ' ενημερώνουν ότι ζητάς copyrighted υλικό. Εντούτοις, συνεχίζεις να το ζητάς.

Επειδή το θρεντ δεν το βλέπω να προχωράει καλά, να σου εξηγήσω:

ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ 1, ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ Retromaniax.gr:

1. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ με τον πιο κατηγορηματικό τρόπο η δημόσια διαφήμιση / πρόταση για ανταλλαγή ή αντιγραφή οπτικοακουστικού υλικού που ενδέχεται να είναι copyrighted ή να εμπίπτει γενικότερα σε νομοθεσία περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Κοντολογίς, αυτό που ζητάς, δεν πρόκειται να σου το δώσει κανένας, διότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ από τους κανονισμούς του φόρουμ.

Αν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο στο οποίο μπορούμε να σε βοηθήσουμε ή να σε κατευθύνουμε (π.χ. αν γνωρίζει κάποιος μαγαζί για να τ' αγοράσεις ή κάποιο δικτυακό τόπο, ΠΑΛΙ για να τ' αγοράσεις - ΝΟΜΙΜΑ!), να είσαι σίγουρος ότι θα το κάνουμε. Το να σου προσφέρουμε όμως πειρατικό υλικό, μπορείς να το ξεχάσεις.

Οπότε, θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις εδώ αυτού του είδους τα ποστς. Κρίμα είναι - ακόμα δεν ήρθες....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οκ τοτε διαγραψτε το θεμα τα βρηκα ετσι κι αλλιως απο αλλου :)
 
Πίσω
Μπλουζα