Online Gaming Stats

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.937
Αντιδράσεις
4.033
Ηalo ,360 online stats και Τοπ πειρατικα παιχνιδια!!!

40.000.000 καταγεγραμενοι στο PSN!!



Απο: Online MBA
 
Ξενέρωτοι είστε εσείς οι Πλειστεσιονάκηδες. Με διαφορά τις λιγότερες ώρες gaming από τους καταμετρημένους. :p

Τα νούμερα για το Wii μάλλον δεν είναι καν να παρουσιαστούν δημοσίως. 70(?) εκατομμύρια Wii, μόνο το 1 εκατομμύριο σκοτίστηκε να κατεβάσει το Mario. Και μην μου πείτε ότι οι υπόλοιποι το αγόρασαν, μάλλον μετά από 10 λεπτά Wii Sports κλείσανε την κονσόλα. :diablotin:

Εντύπωση μου κάνει πάντως το 42% female. Τι παίζουνε όλες αυτές, στα top games όλο κάτι Halio και λοιπά μπαμ-μπούμ και σφάξεν βλέπω. :xm:
 
Maddog είπε:
Εντύπωση μου κάνει πάντως το 42% female. Τι παίζουνε όλες αυτές, στα top games όλο κάτι Halio και λοιπά μπαμ-μπούμ και σφάξεν βλέπω. :xm:
Σιγουρα ενα μεγαλο ποσοστο του 42% να παιζει Wow απο αυτα που εχω ακουσει απο τους φιλους μου υπαρχει πολυ female εκει μεσα.
 
Τι να τα κάνεις τα 40.000.000 αν παίζεις 5.8 ώρες την εβδομάδα... :cool:

Αλλά 'ντάξει... υπάρχουν και χειρότερα από τους playstationάδες... φανταστείτε το average time των χρηστών Wii... :D
 
Maddog είπε:
Εντύπωση μου κάνει πάντως το 42% female. Τι παίζουνε όλες αυτές, στα top games όλο κάτι Halio και λοιπά μπαμ-μπούμ και σφάξεν βλέπω. :xm:
Δεν ξέρω τι μπορεί να παίζουν στο pc και στο ps3, στο xbox πάντως έχω συναντήσει να παίζουν halo, gears of war, call of duty και όλα τα άλλα γνωστά online fps της κονσόλας. Πάρα πολλές από αυτές μάλιστα είναι αρκετά πιο ανταγωνιστικές από τους άντρες gamers! :sealed:
 
Πίσω
Μπλουζα