Patch για Ελληνικούς υπότιτλους στο Grim Fandango v1.0

gtsamour

SinclairMaster
Joined
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.414
Αντιδράσεις
12
gtsamour τι λινκ δεν δουλεύει..για κοίταξε λίγο την κατάσταση! :)
 
Για δοκίμασε τώρα, το ανέβασα εγώ.
 
Το έβαλες καθόλου να το δείς ή το'χεις στο μούσκιο :D
 
Ανέβασα το αρχείο και στον server της GreekRoms, μπορείτε να το κατεβάσετε και από εδώ.

Και για άλλη μια φορά, να πω (εκ μέρους της GreekRoms) συγχαρητήρια για την μετάφραση, και ευχαριστούμε.

Εγώ το παιχνίδι δεν το είχα παίξει ποτέ, αλλά ήξερα ότι είναι καλό. Το έπαιξα (λίγο) στα ελληνικά και μπορώ να σας πω ότι είναι (εκτός από ωραίο που είναι ελληνικό) παιχνιδάρα.
 
To Grim Fandango ηταν και θα ειναι για μενα το καλυτερο adventure και παλι μπραβο στους δικους μας για το patch
 
Έχω μια original έκδοση του 2006, (σήμερα την αγόρασα από το Media Markt 14,99?, μόλις πήρα είδηση το patch), το exe αρχείο είναι έκδοση 1.01, και όμως το patch αναφέρει, αφού κάνει checksum, ότι ή έκδοση μου έχει κάποια αρχεία μη συμβατά, προσπαθεί να τα ανακτήσει από το cd και εγκαταλείπει τελικά τυπώνοντας failure ή κάτι τέτοιο.

Τι κάνω τώρα;

Βρίσκω την παλιά έκδοση από μονόφθαλμο;
 
Ξέρω ότι βγήκε patch 1.0b μία μέρα μετά το 1.0, για να υποστηρίζει άλλη μία έκδοση του παιχνιδιού, νομίζω την δική σου. Το link που δίνω παραπάνω αφορά το patch 1.0b, γα δοκίμασέ το, στην περίπτωση που είχες κατεβάσει το 1.0
 
Μπράβο παιδιά, χαίρομαι που σας αρέσει, εγώ επιμελήθηκα ένα αρκετά μεγάλο μέρος της μετάφρασης αλλά δεν συμμετείχα στο beta testing διότι δεν είχα παίξει το παιχνίδι μέχρι το τέλος και δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρώ το χρόνο... (είμαι λίγο lazy...)

Tον installer τον έφτιαξε ένα παιδί του team που είχε γνώσεις προγραμματισμού, οπότε δεν γνωρίζω αν λειτουργεί με την έκδοση παιχνιδιού που έχει ο acpr.

Από τον διαχειριστή του project: "Ανανέωσα τα link με την έκδοση 1.0b, που είναι συμβατή και με τη νέα version του Grim Fandango που κυκλοφόρησε η LucasArts το 2002 πακέτο με άλλα τρία παιχνίδια της (entertainment pack)"

acpr όταν το δοκιμάσεις πές μου αν δουλεύει σωστά με την έκδοση που έχεις pls.
 
Προς gtsamour & vag:

Viva La Revolution Comrades!

Ναι φίλοι μου, δουλεύει τελικά!

Λάθος μου, νόμιζα ότι η 1.0 ήταν η ανανεωμένη έκδοση για το παιχνίδι του 2002 και ότι η 1.0b = beta και δεν είχα μπει στον κόπο για κατέβασμα και δοκιμή.

Έτοιμος ήμουν να πάω στον πειρατή της γειτονιάς...




Πάντως η δικιά μου έκδοση έχει copyright 2006.

Ευχαριστώ για την βοήθεια!
 
Καλό παιχνίδι λοιπόν !!!!
 
Πίσω
Μπλουζα