Pixel 055 - Μάϊος 1989

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.787
Αντιδράσεις
4.266
Σκανάρισμα: Dino

Αριθμός σελίδων: 120

Μέγεθος Αρχείου: 42.5 ΜΒ

Ανάλυση: 150dpi

 
Μπραβο Dino! αψογος!! Downloading!
 
To project καλά κρατεί.

Εύγε DINO!!!!
 
ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΥΧΗ ΤΑ ΕΙΧΑ!!!!!!!!!Αμαν τι μου κάνεις και εχω διάβασμα...%$#@!
 
Σουυυυπερ DINO... !!
 
Dino, συγχαρητήρια για την άψογη (και ταχύτατη) δουλειά !!

Kαι τι τεύχος, έτσι;

Με special review το Crazy Cars 2 (με την φοβερή μουσική στην εισαγωγή. Εδινε ρέστα και στον amstrad).

Στα άλλα reviews πήρε το μάτι μου το πολύ καλό Operation Neptune (το είχα πάρει απο το Transputer, νομίζω), αλλά και το απίθανο Battlehawks !! (εδώ αρχίζει να παίρνει τα πάνω του ο φοβερός Laurence Holland).

Δεν μπορούμε βέβαια να παραβλέψουμε δύο απο τους αγαπημένους μου amstrado-τίτλους: Νight Hunter & το πορωτικότατο puzzle game, το Bumpy !! Θα "κολλήσετε", εγγυημένα. :D (δείτε και το Α320. Yπάρχει ακόμα κάποιος τυχερός που να έχει κρατήσει την αγγλική έκδοση για amstrad?)

Στα arcades υπάρχει το πολύ καλό sequel του γνωστού μας Green Beret, ενώ στην στήλη των adventures, o μαίτρ Ανδρέας παρουσιάζει το Corruption. Eνα (ρεαλιστικό αυτή τη φορά) adventure απο την Magnetic Scrolls που θα σας κρατήσει απασχολημένους αρκετό καιρό (την εικόνα με την BMW που ανατινάζεται, θα την θυμάστε και απο τα "προσεχώς" του Sprite). Αξίζει να σημειωθεί ότι το "πακέτο" απο την Rainbird είναι τέλειο, και θα σας θυμίσει τις εποχές με τα καλούδια της Infocom.

Στα "προσεχώς", εκτός απο το Ballistix ("thunder game" και στο Sprite αν δεν απατώμαι), έχουμε και μία είδηση για κάποιο νέο ποδοσφαιράκι, ονόματι "Kick Off". Λέτε να είναι καλό; (...μπα, μάλλον καμία "μάπα" θα είναι :D )
 
Μπράβο ρε DINO,μπράβο !
 
Dino σ' ευχαριστώ!
 
Να είστε καλά όλοι παιδιά! :)
 
το πρωτο τευχος pixel που χα στα χερια μου!!!!(ειμαι σχετικα νεος) σ ευχαριστω
 
Πολύ ωραίο τεύχος.

Έχει και από τα καλύτερα εξώφυλλα που έχω δεί σε PIXEL...

Αν κάποιος ξέρει από που προέρχεται η φωτογραφία με τα ρομπότ ας μου στείλει μήνυμα

Ευχαριστώ
 
Πίσω
Μπλουζα