PIXEL Scanning Project: The party spoiler...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.328
Αντιδράσεις
1.168
Το posts διεγραφησαν λογω παραβασης των Κανονισμων Λειτουργιας.

Το thread κλειδωνεται αφου το θεμα εγινε γνωστο στους ενδιαφερομενους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωχ , ήταν χοντρό αυτό :eek: ! ...
 
Αγαπητέ DINO ιδικά το Νο 53 το οποίο εσύ λες ότι το ανέβασα με τέτοιο δόλιο τρόπο (Αυτό δεν θα το έκανα με τίποτα ) σε πληροφορώ ότι το συγκεκριμένο τεύχος το έχω ξαναψηφιοποιήσει πριν αρκετούς μήνες και το έχω ανεβάσει ξανά..Γενικά έχω αφαιρέσει κάποια τεύχη τα οποία ήταν από κάποια μέλη και τα έχω ξανακάνει..Τώρα για το 55 θα το κοιτάξω επίσημα κιόλας για να ξεκαθαριστεί το τοπίο.

Τώρα τι μπορεί να συνέβη...

Τα DVD που πήγαμε στην compupress ήταν τα σκαναρίσματα που κάναμε σε μορφή JPG..τα οποία ήταν ασυμπίεστα και και χωρίς υδατογράφημα..Εκεί μέσα είχα τα δικά μου και κάποια δικά σας,τα οποία μερικά τα είχα απομονώσει..δεν ξέρω αν εκεί έγινε κάποιο μπέρδεμα.

Θα το κοιτάξω το θέμα και έχω τις επιφυλάξεις μου γιατί ιδικά τα δικά σου περιοδικά όπως λες φρόντισα από πολύ νωρίς να τα βγάλω..

Θα κατεβάσω και τα δυο από εδώ και θα τα συγκρίνω με τα δικά μου..Και φυσικά εννοείται ότι αν έγινε κάτι έγινε καθαρά από λάθος και θα διορθωθεί....

Μην μου στεναχωριέσαι μόνο...

EDIT...

Πράγματι DINO είχες δίκιο..τα τεύχη τα έχω κατεβάσει και θα βάλω τα δικά μου γιατί και τα δυο τα έχω κάνει παλαιότερα.Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι κάποιο το λάθος στην μεταφορά από το παλιό φόρουμ στο νέο που εκεί έγινε ο χαμός..

Κάτι άλλο δεν μπορώ να κάνω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αγαπητέ akmaka...

Τα γραφόμενά σου, δημιουργούν ακόμα περισσότερα ερωτηματικά και απορίες, αλλά επειδή δεν είμαι fan των realities, δε δίνω συνέχεια.

Απλά θα περιμένω την αποκατάσταση της αλήθειας...

Πάντως ειλικρινά, μέσα από την καρδιά μου, πολλά συγχαρητήρια για την ολοκλήρωση του project και για τα τόσα τεύχη που έχεις ψηφιοποιήσει!
 
Φίλε DINO μέχρι το απόγευμα θα έχει αποκατασταθεί η αλήθεια.. ;) θα μπορέσεις να κάνεις το έλεγχο που θέλεις για να σου φύγουν όλα τα ερωτηματικά σου..

Εγώ άλλο δεν κατάλαβα..Εφόσον ξέρεις ότι δεν γράφω εδώ γιατί το ανέφερες πρώτα εδώ και όχι εκεί που ξέρεις?(Εχεις και λογαριασμό..)Περίμενες να σου απαντήσεις κάποιος αρμόδιος περί του λάθους εδώ μέσα?

Τεσπα ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια..πάντα φιλικά για τα χόμπι που έχουμε και μόνο..
 
Βασικά δεν έχω λογαριασμό στο τωρινό silogomania.

Είχα στο παλιό site (.com) και είχα γραφτεί για να πω ένα ευχαριστώ δημόσια σε κάποιο μέλος.

Τώρα, απ'ότι έχει πέσει στην αντίληψή μου, για να ποστάρω στο νέο, πρέπει να ξαναγραφτώ απ'την αρχή.

Φυσικά και δε μπήκα σε μια τέτοια διαδικασία....

Όμως είναι κάτι παραπάνω από οφθαλμοφανές, οτι οι φίλοι του ρετρό, παρακολουθούν και τα δύο sites οπότε είναι σίγουρο οτι θα έπεφτε στην αντίληψή σου αυτή η ανάρτηση.

Όπως προείπα στο αρχικό μου post, δεν ψάχνω για εξηγήσεις από κανένα, ούτε καν μια συγγνώμη.... Απλά να αποκατασταθεί η τάξη...

Ευχαριστώ
 
Το posts διεγραφησαν λογω παραβασης των Κανονισμων Λειτουργιας.

Το thread κλειδωνεται αφου το θεμα εγινε γνωστο στους ενδιαφερομενους.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα