Plants vs Zombies 2: Itʼs About Time

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.313
Αντιδράσεις
5.849
Επιτελους μετα απο χρονια αναμονης η Popcap ανακοινωσε οτι στης 18 ιουλιου θα κυκλοφορησει το πολυαναμενομενο Plants vs Zombies 2: Itʼs About Time για iphone,ipad και ipod touch (δεν εχει ανακοινωθη καποια αλλη πλατφορμα προς το παρον) και η εκπληξη ειναι οτι το παιχνιδι θα ειναι free to play και με αγορα θα μπορουμε να αγοραζουμε επιπλεον αντικειμενα κλπ απο το μαγαζακι του αγαπημενου και βλαμενου Dave.Επισης οπως αναφερει η Popcap το κυριως παιχνιδι ολα τα ζομπι ολοι οι κοσμοι κλπ θα ειναι διαθεσιμα με την free εκδοση του παιχνιδιου θα μπορουμε να παιξουμε ολο το κανονικο παιχνιδι δηλαδη και απλα με αγορα θα μπορουμε να αγορασουμε αν θελουμε εξτρα πραγματα.Στο Plants vs Zombies 2: Itʼs About Time τα φυτα γυρνανε πισω στον χρονο για να υπερασπιστουτν τα μυαλα μας θα υπαρχουν πολλα εξτρα πραγματα οπως νεα ζομπι νεα φυτα,καποια ειδικα φαγητα που θα δυναμωνουν τα φυτα μας και πολλα αλλα και οι περιοχες που ξερουμε προς το παρον οτι θα βρεθουμε ειναι η αρχαια αιγυπτος,η αγρια δυση και καποιο πειρατικο σκηνικο σε αγριες θαλασσες.

1,5 μηνα λοιπον υπομονη μεχρι να μπορεσουμε να απολαυσουμε στης ios συσκευες μας το φανταστικο οπως φαινεται Plants vs Zombies 2: Itʼs About Time.

Προβολή συνημμένου 81118 Προβολή συνημμένου 81119

 
Tώρα διαθέσιμο και για Android. Όχι που θα κράταγε την αποκλειστικότητα το iSuck. :frypan:
 
Έπαιξα τον πρώτο κόσμο σε ipad ενός φίλου.

Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα μέχρι στιγμής. Το theme δεν μου αρέσει. Οσα power ups είδα δεν μπορώ να πω ότι μου χρησίμευσαν και ο μόνος λόγος που τα χρησιμοποιώ είναι για να δω απλά τι κάνει το κάθε φυτό. Μου φαίνεται ότι κάπως χαλάει η ισορροπία του παιχνιδιού με αυτά. Επίσης η μουσική (ένα από τα πιο δυνατά σημεία του πρώτου) είναι εντελώς αδιάφορη. Δεν έχω άποψη για το pay-to-win μοντέλο γιατί δεν έπαιξα και πάρα πολύ και δεν το βρήκα μπροστά μου.
 
Το καταστρεψανε το παιχνιδακι με το 2 μερος μετα απο ενα διασκεδαστικο μεχρι αηδιας πρωτο,το δυσκολεψανε για να σε εξαναγκασουνε να αγορασεις Power ups και αλλαξανε και τα γραφικα προς το χειροτερο.


Thumb Down.
 
Πίσω
Μπλουζα