Playmobil. Τα δικά μας (ΟΧΙ στα κουτιά τους)

107v2hy.jpg


Νέα παραλαβή,από ομάδες στο facebook.
 
Μια από τις τελευταίες καλοκαιρινές αγορές,από ομάδες στο facebook

fetch


Και σημερινές αγορές

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

1@thebest20[/USER]

Το εχω πει επανειλημμενα και δεν θα κουραστω να το λεω, αυτες οι ρημαδες οι φωτο...σε αλμπουμ εδω και οχι σε εξωτερικους server!!!!

Επισης, μπορεις εντος 24ωρου να πατησεις το κουμπακι που γραφει "Επεξεργασια" και να κανεις οποια προσθηκη θελεις στο post σου!!!

 
Τελικά ανέβασα όλες τις φωτός μου σε album όπου εκεί θα ανεβαίνουν!

Τις ίδιες τις έχω και σε βιντεάκι στο Youtube

Και τελευταία προσθήκη,τα οποία πήρα από ομάδα στο facebook.Δυστυχώς εμφανίζει πολύ μικρή τη φωτό

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά μου είναι δύσκολο να τα ανεβάσω σε album,πρέπει να φτιάξω νέο album?Δεν μου επιτρέπει στο album που έφτιαξα πριν 2 μέρες να βάλω άλλες φωτός.

Οι σημερινές μου αγορές,είναι τα νέα έπιπλα παλατιού,εκτός από το δωμάτιο γονιών,το οποίο και θα πάρω αύριο μάλλον.Στο βεστιάριο έχω φωτογραφίσει τις φιγούρες με όλες τις περούκες και τα φορέματα που περιέχονταν στο σετ.
 
thebest20 είπε:
Παιδιά μου είναι δύσκολο να τα ανεβάσω σε album,πρέπει να φτιάξω νέο album?Δεν μου επιτρέπει στο album που έφτιαξα πριν 2 μέρες να βάλω άλλες φωτός.
Να ευχαριστεις την καταραμενη vb5 για αυτο. :angry:

Το ιδιο ακριβως κανω, οποτε θελω να ανεβασω φωτο (εστω και μια) δημιουργω καινουργιο album!
 
Τελευταία καλοκαιρινή μου αγορά από μαγαζί

fetch


Το μωβ τούλι δεν στηρίζεται καλά στο κρεβάτι,κατά τ'άλλα όμορφο σετάκι,και συμπλήρωσα όλα τα έπιπλα του νέου παλατιού.Μένουν ο χορός,το σετ ιππασίας και η άμαξα.

Και 2 ακόμα δημιουργίες,η Ραπουνζέλ στην περούκα της οποίας στηρίζεται ο πρίγκηπας.Έχω συνδυάσει νέα με παλιότερα κομμάτια.

fetch


Και εγώ που διαβάζω για τη διπλωματική μου

fetch
 
Πρόσφατα μου χάρισαν 2 φιγούρες Playmobil, που έχουν τυπωμένο στο πόδι: 1992 Geobra. Επειδή δεν είμαι σχετικός, μήπως γνωρίζει κανένα μέλος από ποιά σειρά προέρχονται?

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg
 

Αμερικανικός εμφύλιος: 3783 & Πειρατικό πλοίο: 3619, 3174 κ.α.

Καλορίζικα 1@Eagle 1[/USER]! :)

P-3783.jpgP-3619.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα