Prepare to die AGAIN!

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Imgema
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης

Imgema

Alien RetroDatabase
Joined
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.354
Αντιδράσεις
1.371
Το παρακάτω link είναι για γερά στομάχια και δυνατούς gamers!

im a real gamer!

Για όσους πάτησαν το link και τρόμαξαν ή αγχώθηκαν, πατήστε το παρακάτω link για να σας προστατέψει από τον μπαμπούλα (κρυφτείτε και κάτω από το πάπλωμα για added προστασία):

my name is Joe... average Joe

:P :diablotin: :diablotin:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έλεος πια με τον ελιτισμό των Dark Soul fans! Kι άλλοι παίζουν hardcore games αλλά δεν κάνουν έτσι.
 
Χαχα, έτσι κι αλλιώς ο καινούριος director μάλλον θα το κάνει πιο "προσβάσιμο" για όλους οπότε κατάπια την γλώσσα μου.

Επίσης δεν χρειάζεται να τα παίρνεις όλα στα σοβαρά, νομίζω ότι η διάθεση για πλάκα και πείραγμα είναι εμφανής στο post.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η φραση Hardcore games ειναι μεγαλη μουφα για μενα.Ποια ειναι τα Hardcores games δηλαδη το Dark souls;ας γελασω δυνατα ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.Πιο Hardcore game ειναι το Ghost's n Goblins παρα το Dark souls και διαφορα αλλα τετοια.
 
Εντάξει, μιλάμε για μοντέρνα παιχνίδια τώρα και δεν το συγκρίνω με ένα από τα πιο δύσκολα παλιά παιχνίδια και μάλιστα coin op (που τα περισσότερα είναι σχεδιασμένα να τρώνε κέρματα έτσι κι αλλιώς) και όπως και να το κάνεις το Dark Souls (δεν ξέρω αν το έχεις παίξει) είναι πολύ πιο κοντά στην φιλοσοφία των παλιών δύσκολων παιχνιδιών σε σχέση με τα υπόλοιπα. Όχι μόνο σαν δυσκολία εχθρών αλλά και γενικά σαν design (κάτι σαν δύσκολο Metroidvania) ενώ πολλά στοιχεία του είναι καλά κρυμμένα χωρίς tutorials κλπ. Αν και εγώ το είχα παίξει χωρίς patch, από ότι είδα που ξαναπαιξα το patchaρισμένο είναι κομματάκι πιο εύκολο σε κάποια θέματα...

Πάντως στο sequel μάλλον όλα αυτά δεν θα υπάρχουν τελικά :( σύμφωνα με αυτά που έχει πει ο καινούριος director, φαίνεται ότι θέλει να το κάνει πιο mainstream αλλά θα δείξει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα