PS3 Πρόβλημα - Βοηθεια

edafermosjunior

RetroN00b
Joined
19 Mαϊ 2008
Μηνύματα
21
Αντιδράσεις
0
Xthes prospathoysa na stisw ta yellow dog linux sto ps3 kai mia stigmi m kolise otan itan stin arxi arxi kai edeixne mono mia mayri othoni..kai anagastika na to kleiso apo pisw....meta p to anoiksa prospathisa na grapsw boot-game-os gia na mpei sto xmb alla tipota m leei oti boot-game-os not found.....ti mporw na kanw .???? help paidia.......

den exoun stithei katholou ta linux .....sygnwmi gia to agglika alla apo to anxos m
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ριξε μια ματια εδω.

Παντως δεν καταλαβα προς τι οι πειραματισμοι με τοσο ακριβο μηχανημα οταν μαλιστα δεν προσφερει τιποτα μιας και τα PS3 resources που ειναι διαθεσιμα ειναι εκουσια φοβερα περιορισμενα.

Ακομα και ο Shock που ειναι Linux fan δεν εχει βαλει YDL...

Καλη επιτυχια και αλλη φορα μην ξαναχρησιμοποιησεις greeklish
 
Ρε συ Πάνο ειλικρινά δεν παίζεσαι. Δε ξέρω πόσα posts σου έχω διαβάσει να λένε τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια.

Έλεος δηλαδή.

Κάποιος έχει τη δυνατότητα να κάνει κάτι και εσύ εκεί να του τη σπάσεις για να κάνεις το χαβαλέ σου. Απίστευτος!

Μήπως έπρεπε να πάρει και την άδεια σου πριν σκεφτεί να βάλει YD?

@edafermosjunior Πήγαινε στο ps3forums.gr να σου λύσουν τις αποριες σου σχετικά με το PS3. Εδώ ΔΕΝ έχουν πολλοί PS3 πόσο μάλλον γνώσεις να σου απαντήσουν σε ψαγμένες ερωτήσεις. Το πιο πιθανό να γίνει είναι να κάνει κάποιος google search και να βρει αυτό που ζητάς (αυτό έκανε και ο Wally) και να το postάρει.
 
Εγω απλα ειπα οτι αν τελικα κινδυνευεις να μπρικαρεις το κονσολι για μια διανομη καρακλειδωμενη με τις ευλογιες της Sony, ισως θελει διπλή σκεψη.

Αλλωστε και εσυ σκεφτηκες "διπλά" επισης και δεν προσπαθησες να το εγκαταστησεις ποτε...(ειναι-πολλα-τα-λεφτα-Αρη-syndrome ? :) )

Και φυσικα ο γουγλης ειναι φιλος.Εδω δεν ειχες απαντηση εσυ ως Linux-ας και PS3ακιας,θα εχω εγω?

Μουμπλε μουμπλε
 
Ουφ κούραση...

Ρε συ Πάνο, δε ξέρεις τι έχω κάνει και τι δεν έχω κάνει, πόσο μάλλον δεν έχεις ιδέα τι έχω σκεφτεί!!!

Δεν έχω απάντηση σε όλα, δεν ξέρω τα πάντα (copyright by wally), πόσο μάλλον δεν έχω άποψη για τα πάντα. Επίσης το τι κάνω εγώ είναι άσχετο με το τι κάνουν οι άλλοι.

Ο άνθρωπος μια ερώτηση έκανε και κάνεις το γνωστό για χιλιοστή φορά post για τις "κομμένες λειτουργίες κάτω από PS3".

Αυτό τι σχέση μπορεί να έχει με αυτό που ρώτησε? Σου ζήτησε πληροφορίες πως να ξεκλειδώσει και τους άλλους πυρήνες? Ο άνθρωπος ένα διαδικαστικό θέμα ήθελε να λύσει.

Είναι σαν να είμαστε σε forum για μοτοσυκλέτες να ρωτάω πως θα κάνω κάτι στη μοτό μου και να έρχεσαι εσύ κάθε λίγο και λιγάκι να μου λες γιατί την πήρα, γιατί να κάνω αυτό, γιατί κάνω εκείνο, το άλλο το παραάλλο.

Θες να βοηθήσεις? Ξέρεις να βοηθήσεις. ΟΚ ωραίος όπως και έκανες, όλα τα άλλα τι θα θέλεις και γιατί πας να τα δικαιολογήσεις δε μπορώ να καταλάβω.

No offence.

Σημ: Το manual έχει μέσα τη διαδικασία εγκατάστασης λειτουργικού συστήματος. Αν μπρικάρει όπως λες, τότε είναι μέσα στην εγγύηση. Ο φίλος δεν κάνει κάτι που δεν προβλέπεται από τη κατασκευάστρια εταιρία.
 
Μα εγω τον παρεπεμψα καπου συγκεκριμενα.

Εσυ τον εστειλες γενικα σε ενα φορουμ...

Τωρα μην μου πεις οτι προσπαθησες να βαλεις YDL στο PS3 σου διοτι θα σε παρω με τα ζαρζαβατικα. :D
 
Πίσω
Μπλουζα