PS3 to receive tuner, DVR capabilities before March 2008

μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω αυτο το μηχανημα γιατι εχω και psp και οσο και να ναι θα ειναι τελοιο να βλεπεις τηλεοραση στο psp σου......και να γραφεις τα αγαπημενα σου προγραμματα στο ps3 ......τελοιο .....εαν ξερει κανεις να μου απαντησει
 
Ποιο μηχανημα?Διαβασες το thread?Γιατι δεν χρησιμοποιεις το google ωστε να εχεις αμεση απαντηση?

Το NextGen ειναι μια παρενθεση στο GRM.Υπαρχουν πιο καταληλα και εξειδικευμενα φορα για τετοιες ερωτησεις.
 
ρε παιδια....εγω εχω ενα usb tv tuner και μπορω να δω τηλεοραση στο pc μου......μπορω να δω τηλεοραση και στο playstatoin 3 ?????
 
Φυσικα και μπορεις, συνδεσε το στην τηλεοραση και θα σαι κομπλε....
 
ρε φιλε telamona.stokos εισαι σιγουρος πως εαν συνδεσω το usb tuner μου που βλεπω τηλεοραση στον υπολογιστη μου........Εαν το συνδεσω με το playstation θα μπορω να δω τηλεοραση και στο playstation 3 ??????εαν γινεται μπορεις να μου πεις εαν μπορω μετα να κανω remote play στο psp μου και να βλεπω τηλεοραση και στο psp moy ???
 
edafermosjunior είπε:
ρε φιλε telamona.stokos εισαι σιγουρος πως εαν συνδεσω το usb tuner μου που βλεπω τηλεοραση στον υπολογιστη μου........Εαν το συνδεσω με το playstation θα μπορω να δω τηλεοραση και στο playstation 3 ??????εαν γινεται μπορεις να μου πεις εαν μπορω μετα να κανω remote play στο psp μου και να βλεπω τηλεοραση και στο psp moy ???
xaxaxaxaxa...

σόρι αλλά δεν κρατιέμαι...

Ναι, όπως τα λέει ο τελαμόνας είναι...

Αν συνδέσεις το tuner μέσω usb στο ps3.,...τότε το ps3 ανοίγει αυτόματα στη μέση και πετιέται από μέσα μια εξαιρετική lcd 40 ίντσες οθόνη στην οποία βλέπεις κανονικά τηλεόραση....και μάλιστα πιάνεις και δορυφορικά κανάλια.

#) #)
 
yeahhhhh............ναι ναι γοθσταρω αυτο ειναι το Play station 3 που ολοι αγαπησαμε.....μα δεν μου απαντησες ρε φιλε.......μπορω μετα να κανo remote play στο psp μου ?????και εαν γινεται θα εχω και δοριφοτρικα καναλια και στο πσπ μου ??????
 
Βεβαιως ,εγω εχω βαλει το Ps3 μου στην ταρατσα να βλεπει ουρανο και ετσι πιανω και CNN.

Θελει προσοχη ομως.
 
μα εγω ρε φιλε σε ρωτησα εαν γινεται να βλεπω ταυτοχρονο απο το playstatoin 3 me remote play στο πσπ μου τηλεοραση
 
Fits τα ειπαμε.Χρησιμοποιησε το Goole
 
Ανακοινωθηκε ημερομηνια κυκλοφοριας και το οτι θα μπορεις να γραφεις το "Ρετιρε" ενω παιζεις συχρονως το "Μetal Gear" σου. :cheers:

ss_preview_MainMenu_LiveTv.jpg.jpg


The UK will be the first country to get PlayTV, with it due to start up on September 10, with a staggered roll-out across Europe in the weeks after. As a bonus treat, he also confirmed that you'll be able to record TV onto your HDD at the same time you're playing a game, with the necessary code having been quietly slipped into the 2.41 update. Oh, and before anyone not up to speed on PlayTV asks, no, there are no plans to bring it to the US.
PlayTV dated, will record TV while gaming
 
Βιντεο-review.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=e3ma0U7GVrw]YouTube - Sony PlayTV for the PS3 video review from Stuff.tv
 
Αποκταει και η Ιαπωνια dvr addon ονοματι Τorne αντιστοιχο με το ευρωπαικο,ειναι το μικρο κουτακι στην φωτο.

Ναι πρωτα η ευρωπη εδω και 2 χρονια και τωρα η Japan ,ηταν δωρακι επειδη καθυστερησε η κυκλοφορια εδω.

Λοιπον το Ιαπωνικο κανει παπαδες ,απο εγγραφη συχγρονως με gaming ,εγγραφη τηλεοπτικου προγραμματος σε εξωτερικο δισκο,απο παρακολουθηση τηλεορασης και συγχρονως search στο νετ........

Το ευρωπαικο play tv τωρα το βλεπω συντομα και με επισημη υποστηριξη στην Ελλαδα μιας και αυτοι που το παραγγειλαν απο εξω βλεπουν τα ψηφιακα μας και αυτα που ειναι σε Mpeg2 και σε mpeg4!!!!!!!



Via Sony PS3 Torne
 
Ουρα τα γιαπωνεζακια ...

Σε 20 λεπτα ξεπουλησαν.

Αντε και στα δικα μας!!

500x_vfhl5fxi1y7u1dmb58c1t2xujd2g3pya.jpg


500x_lw8mlcyzrvvj8o7r1hzifh82deid5h3m.jpg


gg5q9e355uwxy6bk3pm9d6k7qic24ohs.jpg
 
Δηλαδη αγοραζοντας αυτο ειναι σαν να παιρνεις και αποκωδικοποιητη?Και μηπως ξερουμε και τιμουλα η το ποτε θα ερθει και απο τα μερη μας?
 
Πίσω
Μπλουζα