Quake Live

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.797
Αντιδράσεις
4.291
Κατ αρχην και για να προλαβετε, σπευστε εδω για να παρετε μερος στη Beta του Quake Live!

Μια multiplayer ανασα για το PC gaming αν μαλιστα λαβουμε υποψιν τις δηλωσεις του Carmack οτι θελει ουσιαστικα να το δει ως eFPS sport.

Τα λεμε στην ΑΡΕΝΑ! (και να δουμε και τι ψαρια πιανουν οι PC-αδες του φορουμ ;) )

2w5vs48.jpg
 
Ρε παιδια ηρθε σε κανεναν ticket για το beta???
 
Μολις πηρα μερος για το Beta και εγω.
 
Εγω απο τον Ιουνιο δεν εχω νεα...πολλοι στο GAF ειναι στη ιδια φαση.

Μηπως επιλεγουν Γιανκηδες για το beta αραγε?

Μακαρι να μας κατσουν και στους δυο τα tickets και να τα πουμε στην ΑΡΕΝΑ! :D
 
Wally είπε:
Εγω απο τον Ιουνιο δεν εχω νεα...πολλοι στο GAF ειναι στη ιδια φαση.Μηπως επιλεγουν Γιανκηδες για το beta αραγε?

Μακαρι να μας κατσουν και στους δυο τα tickets και να τα πουμε στην ΑΡΕΝΑ! :D
Μακαρι,Lets fight begin :D :D:D:armed: :armed:
 
Eγώ ο δύστυχος,δε μπορώ να πάρω μέρος με τον P3 @ 1000...!! :D :D
 
Τις προαλες μου ηρθε το invitation.

Λοιπον δεν πιστευα οτι θα επαιζα με το χρεπι Q3 μεσα σε browser!

Οι τυποι εχουν ξεφυγει τεχνολογικα,πραγματικα δεν καταλαβαινεις οτι ειναι browser game.Δεν βρηκα lag ακομα και οταν εκανε background download paks πιστων.

Αποδειχτηκα πολυ σκουριασμενος με το ποντικι και υπαρχουν τρελες παιχτουρες εκει μεσα.

Στις επομενες μερες που θα στησω και το νεο PC θα σας πω αν υπαρχουν διαφορες στα details.
 
Wally είπε:
Στις επομενες μερες που θα στησω και το νεο PC θα σας πω αν υπαρχουν διαφορες στα details.
Απορώ πώς δεν το σχολίασε αυτό κανείς ακόμη !!! :D :diablotin: :D :diablotin:
 
αφού τον ξέρεις ρε συ Μάνο, μόνο λόγια είναι :)
 
Ώπα,μην τα πετάς έτσι απότομα αυτά,κάτσε να πάρω ποπ κορν,αρχίζει το

"The Shock-Wally Wars,part 2546"... :D :D :D
 
Χαχαχαχαχαχαχαχα
 
Ρε άσε τα χαμόγελα εσύ και πέρνα στην αντεπίθεση,τι διάολο,αργεί το έργο.....τις διαφημίσεις παίζετε ακόμη ;; :D :D :D
 
To ειχε ευκαιρο απο σποντα ο κυρ Αντωνης,αργουσε και το WD HD...κατι το ποτο κατι η μοναξια που λεει και η Χριστινα Δελλη ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
Πίσω
Μπλουζα