Retromaniax Co-Founders!

D@redevil

Retired Admin
Joined
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
8.888
Αντιδράσεις
570
Έκλεισε άλλος ένας κύκλος της mod team και οφείλουμε να τους ευχαριστήσουμε έναν-έναν για τη προσφορά τους και την παρουσία τους στο φόρουμ.

Μαζί με τις βαθιές μας ευχαριστίες για τον κόπο που κατέβαλε ο καθένας τους ξεχωριστά προς όφελος αυτού του διαδικτυακού τόπου, πρέπει να αναφέρουμε ότι ήταν ένα από τα πιο "παραγωγικά" team και βελτίωσαν πολύ την εικόνα του χώρου τόσο σε δομή, όσο και σε ήθος αποτελώντας παράδειγμα.

Έτσι από σήμερα, οι Aardvark & Billy θα ανήκουν κι επισήμως στην ξεχωριστή κατηγορία "RetroManiax Co-Founder" κι ελπίζουμε στην συνέχεια της εξαιρετικής τους παρουσίας.

Ευχόμαστε ολόψυχα καλή συνέχεια & τους ευχαριστούμε για άλλη μια φορά για την συνεισφορά τους, όλα αυτά τα χρόνια στο δύσκολο πόστο της συντονιστικής ομάδας.
 
Ότι και να πω για τους πολύ καλούς φίλους Aardvark και billy, θα είναι λίγο...

Αξίζετε και με το παραπάνω τον τίτλο του RetroManiaX Co-Founder!!!

Πάντα άξιοι!!!

:beer:
 
Συγχαρητηρια και στους δυο σας!!!!
smiley-happy107.gif
"]
smiley-happy107.gif
[/url]

Aardvark και Billy....ευχομαι τα καλυτερα και εις ανωτερα!!!! :thumbup:
 
Thank you for the kind words - να 'στε καλά !! :)
 
Το αξιζουν με το παραπανω!
 
Πολύ καλά παιδγιά και οι δυο, έχοντας γνωρίσει και τους δυο τους σε διαφορετικές στιγμές. Μαλιστα ο εις εκ των δυονώνε τους απολαμβάνει ενα δικό μου πανέμορφο ρετροσύστημα ;) .
 
Μπράβο Παιδιά! Σας ευχαριστώ για την αναβίωση της παιδικής μας ηλικίας, και την διατήρηση των αναμνήσεών μας!
 
Τα καλύτερα παιδιά ! Θερμά συγχαρητήρια ! Το μόνο που πραγματικά με λυπεί είναι ....ότι δυστυχώς.... δεν τους έχω γνωρίσει από κοντά.....ακόμα !! :D
 
Ό,τι καλύτερο εύχομαι! Όλα τα μέλη του retromaniax σας οφείλουμε πολλά! Να 'στε πάντα καλά και πάντα δημιουργικοί!
 
Συγχαρητηρια!! :D
 
συγχαρητηρια παιδια και καλη συνεχεια στο εργο σας!!

σας ευχαριστουμε :)
 
Ωπ!! Τώρα το πήρα Χαμπάρι!!! Μπράβο παιδιά!!! :beer:
 
Συγχαρητηρια και απο εμενα στα παιδια!!Το billy ειχα την τιμη να τον γνωρισω και απο κοντα!!
 
Ένα μεγάλο Μπράβο και Ευχαριστώ, στα παιδιά... :) :thumbup:
 
Kαι πάλι thank you, αγαπητοί !!

- To post του φίλτατου Rygar μου θύμισε πιό άνετες οικονομικά εποχές, όταν οι αγελάδες ήταν... να μην πω "παχιές", αλλά τουλάχιστον κανονικού βάρους.... :p

- geoanas: H απόσταση αποτελεί το μεγαλύτερο εμπόδιο, αλλά κανείς δεν ξέρει τι επιφυλάσσει το μέλλον !!

- angel_grig: Η τιμή ήταν δική μου, αφού μίλησα επιτέλους απο κοντά με τον Kat resurrector (και all-around hardware master) του forum. :)
 
Σας ευχαριστούμε για την δουλειά και τον χρόνο που έχετε αφιερώσει για το φόρουμ
 
Συγχαρητήρια και από εμένα στους "παλαίουρες" του φόρουμ! :)
 
Πίσω
Μπλουζα