Retromaniax Facebook Page

AEON

Retromaniax Founder
Διαχειριστές
Joined
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.797
Αντιδράσεις
1.766
Αγαπητοί φίλοι,

Σας ενημερώνουμε ότι με το πέρας της χρόνιας μπαίνει σε λειτουργία η καινούργια μας επίσημη ιστοσελίδα στο Facebook (facebook page).

Σε αυτήν θα αναδημοσιεύονται κατά διαστήματα προς το ευρύτερο κοινό διάφορα δημοφιλή θέματα από το forum μας καθώς και επιμέρους ανακοινώσεις.

Για όσους ενδιαφέρονται να την κάνουν like, μπορούν να ακολουθήσουν τον παρακάτω σύνδεσμο:

 
Πολύ ευχάριστα τα νέα! Μπράβο! Αλλά το φόρουμ είναι φόρουμ και ελπίζω αυτό να παρεμείνει πυρήνας της υπόθεσης...
 
Ήλπιζα ότι αυτό το νήμα θα ήταν απλά η ανακοίνωση κλεισίματος του προσωποβιβλίου του retromaniax και προτροπή στην αγέλη του fb να έρθει προς τα εδώ. (Μην το αναλύσουμε περαιτέρω, έχει γίνει η συζήτηση "forum vs fb" αλλού.)

Χαρά στο κουράγιο σου πάντως ρε Aeon...
 
Μη φοβάσαι Αριάδνη, εδώ είμαστε παιδιά λουλούδια και όποιος κάνει σαχλαμάρες τον τρώει ο λύκος...(εννοώ οποίος κάνει τον νταή)
 
Μη φοβάσαι Αριάδνη, εδώ είμαστε παιδιά λουλούδια και όποιος κάνει σαχλαμάρες τον τρώει ο λύκος...(εννοώ οποίος κάνει τον νταή)
Παιδιά το εσβησα το σχόλιο γιατί δεν ηθελα να το χαλασω μέρα που είναι. Ανεβαζα χριστούγεννα από το δικό μας το βιβλίο της α' δημοτικού και κάναν λες και ανέβασα πορνό. Τι να πεις!
 
Παιδιά το εσβησα το σχόλιο γιατί δεν ηθελα να το χαλασω μέρα που είναι. Ανεβαζα χριστούγεννα από το δικό μας το βιβλίο της α' δημοτικού και κάναν λες και ανέβασα πορνό. Τι να πεις!
Δηλαδή;
 
Aνεβασα μία χριστουγεννιάτικη εικόνα από το βιβλίο της α' δημοτικού που είχαμε ως παιδιά και μου κάνανε επίθεση μετά το εσβησα ολόκληρο. Τα σχόλια βέβαια τα σβησανε τα παιδιά αλλά μετά το ακυρωσα ολόκληρο το ποστ.
 
Aνεβασα μία χριστουγεννιάτικη εικόνα από το βιβλίο της α' δημοτικού που είχαμε ως παιδιά και μου κάνανε επίθεση μετά το εσβησα ολόκληρο. Τα σχόλια βέβαια τα σβησανε τα παιδιά αλλά μετά το ακυρωσα ολόκληρο το ποστ.

Mην δίνεις σημασία Αριάδνη. Υπάρχουν πολλοί περίεργοι στο Fb, που ψάχνονται συνεχώς για καυγάδες...
 
Mην δίνεις σημασία Αριάδνη. Υπάρχουν πολλοί περίεργοι στο Fb, που ψάχνονται συνεχώς για καυγάδες...
Αυτό καταλαβα και γω Ριο και δεν θα πρεπε να' χα κατεβάσει την δημοσίευση καθόλου. Ή διαχείρηση άμεσα είχε σβήσει τα κακώς κείμενα.
 
Δεν χρησιμοποιώ fb γιατί πότε δεν μου άρεσε.

Πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερα οι αναρτήσεις των διαφορων θεμάτων του φόρουμ προς fb να γίνονταν ως κλειδωμένες για σχόλια.

Δηλαδή όπως γίνεται και με άρθρα που διαβάζουμε σε διάφορα websites όπου αναρτώνται απλά στο fb για την διάδοση και μόνο.

Όποιος θέλει να διαβάσει περισσότερα για το τάδε δημοσιευμένο θέμα στο fb ας πατήσει το link του retromaniax για να διαβάσει περισσότερα.

FB = => Διαφήμιση και μονο των απειρων θεμάτων του Retromaniax και του iamretro (επιλεγμένων παλαιών και νέων θεμάτων) και προτροπή με link προς το φόρουμ.

Ο @AEON πιστεύω ότι ξέρει πολύ καλά τι κάνει και είμαι σίγουρος ότι αυτό έχει σκοπό να κάνει. Να αναδείξει το φόρουμ και τα ρετρό για να μεγαλώσει η φήμη του φόρουμ. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα για το θέμα του fb.
 
Και στο φεις τα παιδιά είναι τα περισσότερα πολύ πολύ αξιόλογα και ή διαχείρηση πολύ καλή.
 
Πίσω
Μπλουζα