[Review] Broken Sword - The Sleeping Dragon

phil_vr

RetroNuts!
Joined
7 Μάρ 2007
Μηνύματα
1.944
Αντιδράσεις
62
broken_sword_0001-1.jpg


broken_sword_0002.jpg


broken_sword_0003.jpg


broken_sword_0004.jpg
 
manos426f: Ελπιζω να μην εχεις παραπονο!

Το πρωτο μου review για ενα μοντερνο παιχνιδι σε μια μοντερνα κονσολα, εγινε αφορμη απο μια ιδεα που πεταξε χθες ο manos426f καθως ειναι το πιο αγαπημενο μου παιχνιδι στο XBOX, μετα απο τα HALO! Λιγο βιαστικο βγηκε αλλα who cares.. να εχουμε να διαβαζουμε! Sorry για το χαζο υδατογραφημα που βγαζει ο pdf-to-jpeg converter, θα κοιταξω να βρω καποιο αλλο προγραμμα για να τα μεταφερω σε εικονες απο pdf. Οπως και να εχει, ελπιζω να σας αρεσει. Α, και manos426f, you owe me a beer buddie! :)
 
Βρε ποτε προλαβες??

Εξαιρετικο!!

Το εχω το παιχνιδι αλλα δεν εχω ασχοληθει.Μου εδωσες κινητρο ;)

Ελπιζω να εχεις κρατησει το κειμενο για να γινει και αρθρο!
 
Broken Sword!

Θυμάμαι που παίζαμε μαζί με ένα φίλο μου το 1ο της σειράς, στο Playstation...

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και μου κάνει τεράστια εντύπωση, πως αυτό το παιχνίδι δεν έχει γίνει ταινία...

Απολαυστικό review και πολύ ωραία στημένο!

Τα σέβη μου phil_vr!
 
TO απιστευτο παιχνιδι!Το επαιζα με τις ωρες με ενα φιλαρακι σε ps2 και ειχαμε κολλησει !!
 
Υοu did it damn well buddie,you earned your beer respectfully...!!

Κανένα παράπονο φίλε,αυτό έλειπε !!

Χαίρομαι που μια πλακίτσα,μια μικρή παραίνεση,έγινε η αφορμή για το πρώτο σου review.

Και βέβαια,welcome to the reviewers team !!!

Για το παιχνίδι τώρα,θα πω ότι το Νο 1 και Νο 2 ήταν -κατά τη γνώμη μου καλύτερα- ,αλλά το Νο 3 το σέβομαι καθότι σε μια εποχή δύσκολη τότε για τα adventures,κατάφερε -και με την κυκλοφορία του σε κονσόλα- να κάνει αρκετό κόσμο να ασχοληθεί μαζί του και να γνωρίσει τι εστί adventure game επιτέλους !

(γιατί αρκετοί σίγουρα δε γνώριζαν μέχρι και τότε...)

Το Νο 4 δεν το έχω δει σχεδόν καθόλου δυστυχώς...

Πολύ όμορφο review phil,και,από τα γραφόμενά σου,ομολογώ ότι πλέον περιμένω να δω ένα μη βιαστικό review σου πώς θα είναι...!
 
Είναι πολύ όμορφο να βλέπουμε reviews με γραφικό layout. Phil keep it up bro!
 
Thanks guys.. να βρεθει χρονος, και θα γινει και κανενα Mega Review και με πιο προσεγμενο layout! Και εγω χαιρομαι να διαβαζω reviews και να ερχομαι σε επαφη με παιχνιδια που δεν εχω ξαναδει. Ποσο μαλλον να δημιουργω ενα!
 
Πίσω
Μπλουζα